Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van esély, hogy magasabb lesz...

Van esély, hogy magasabb lesz a fiunk annál, mint amit a kalkulátor mond?

Figyelt kérdés

Apuka 176, én 161.

A kalkulátor 175-nek nézi, percentilis és mi magasságunk alapján.


febr. 16. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez csak a Gauss görbe közepe. Ha mondani kell egy számot, erre a legnagyobb az esély, de bőven van esély csomó más méretre is. Főleg, hogy a babák gyakran több tulajdonságban hasonlítanak a nagyszülőkre, mint a szülőkre.
febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van, a szüleim hasonló magasságúak mint ti, mégis az egyik bátyám 190 cm fölött van. Én 165, mondjuk nő vagyok, szóval nekem teljesen oké :D
febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 a nagyszülőkre inkább ne üssön, egyik oldalon sem magasak a férfiak.
febr. 16. 11:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szüleim 173 és 164 cm-esek, ennek ellenére bátyám is és én is 180 cm-esek vagyunk.

De ha valaki alacsony marad, az sem tragédia. Az a fontos, hogy jólelkű, tisztességes, kiegyensúlyozott ember legyen. Ez pedig 90%-ban rajtatok, a szülein múlik!

febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Anyukám és apukám is átlagos magasságú, én 16 éves koromra magasabb lettem mindkettőjüknél, a tesóm viszont elég alacsony. A családban anyai részről inkább magasabbak az emberek, apai részről átlagos magasságúak.


Volt egy exem, neki nagyon pici anyukája volt, az apukája meg teljesen átlagos magasságú, az exem meg 195 centi volt, állítólag az anyai dédnagyapja volt nagyon magas, úgyhogy kvázi akárhonnan örökölhető a magasság a családból.

febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 babyboom567 ***** válasza:
50%
A keresztfiam 14 éves már most 176 cm, és mindenki alacsony a családban,meg az apja családjában.Különben mi a bajod az alacsony emberekkel?(vagy egy 175 cm magas férfivel? Ez egy teljesen normális átlagos méret)
febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ellenpélda. 175 cm az apa, 163 az anyja és az idősebb fiúk 16 évesen 169-170 cm. Az öccse 12 évesen 164 már most.
febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs bajom az alacsony emberekkel, félreértés ne essék, de ahogyan elnézem a mai fiatalokat, elég magasak, a lányok meg főleg.
febr. 16. 12:15
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen, a mai fiatalok túlnyomó része nagyon magas, függetlenül a szülők magasságától. Kb. 7. osztálytól 175 centi a minimum, lányoknál is.

Ugyanakkor egyedi eltérések lehetnek, a lányom kifejeztten pici - sokkal kisebb, mint bárki a családból. Illetve a dédnagymamám volt ennyire alacsony egyedül, lehet, hogy valahogy az ő génjeit örökölte.

febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dehogy olyan magasak. 6. osztalyos, 12 éves a fiam. Úgy néz ki az osztály fotókon, mintha egy sokszor visszabukott lenne. 182cm. Az osztálytársai és az ismerősrim hasonló korú gyerekei 150-165 között vannak nagyrészt.
febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!