Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogzás éjjel nem hat a gyógysz...

Fogzás éjjel nem hat a gyógyszer sem, ez lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapi éjjel volt az eddigi legbrutálisabb. Este már a cicin,rajtam fekve sem maradt meg, elkezdett ordítva sírni. Kentuk pedig kenőcsökkel, este a dentinox-al de majdhogynem semmi.


Állva ringatva és énekelve/zenere megnyugodott és kimerülten bealudt ölben ejfel körülltől. De amint leraktuk volna felriadt folyamat és ment a sírás vagy orditas.

Ezek után 1:30 ra már mikor annyira kimerült volt, h alig lát, a fejét is lassan pakolgatta, de egyszerűen lerakva orditas volt, kapott gyógyszert, de egyszerűen kb mintha semmit nem kapott volna… Hátradőlve és fogva tudott rajtunk aludni, (már 8 kg 6 hónapos), de nem tudtunk lefeküdni így mi sem, rajtam ő is felkelt.


Majd hajnal 4-kor sikerült végre velem mellém fektetve elaludnia. Hetek óta nyugos és sokszor kel éjjel is, a héten pedig már többször kelt fél óra vagy óra múlva is. én napok óta pedig már alig alszom.


Már rettegek az éjszakától komolyan a tegnapi után, amikor le sem lehetett tenni mert ordított. Még egy foga sincs kint..


Másnál is ennyire megszenvedte?

Segített bármi kicsit is? Ez meddig tart így mire áttöri végre? A gyógyszer sem hat ilyenkor ez normális?



febr. 17. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk voltak ilyen esték, ilyenkor Nurofent adtam lefekvés előtt, úgy sokkal jobbak voltak az éjszakák. A Dentinox nappalra tök jó, de nekünk estére/éjszakára a legrosszabb napokon semmit nem hatott.
febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én flambiont adtam most, de van már itthon nurofen is.


Mennyi lehet egymás után egyhuzamban ennyire durva éjjel vajon, hogy le se lehet tenni egész éjjel szinte? Próbálnám a gyógyszerrel is csak ekkor adni majd, na meg remelem 3-4 napnál nem tart ez így tovább egyben mert ez durvább mint bármilyen kínzás komolyan.

febr. 17. 20:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve egy kérdés, ilyen éj után lehet szünet a fogzásnál ugye, vagy ilyen szinten már tuti hogy most pár napig ez lesz még?
febr. 17. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:

11 hónapos 9700 gramm. Tudom mit érzel... jön a felső foga. Iszonyatos úgy alszunk hogy rajtam alszik én meg félig ülve vagyok. (Magamra kötöm kendővel).

Nála se hat semmi. Kitartást.

febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, nekünk a Flamborin még nappalra sem volt elég, a Dentinox többet csinált. Próbáld meg a Nurofent. Én annál erősebbet nem találtam.

Általában ilyenkor pár napon belül kint van. De nekünk volt olyan, hogy egy hónapig tartott, hogy 3-4 ilyen pokoli éjszaka, 2 nap közepesen nehéz. Félve emlékszem vissza a mai napig, pedig egy éve volt. De akkor 4 db őrlőfoga jött egyszerre.

febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat! Viszont kitartást!
febr. 17. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, hogy telt az éjszaka.
febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nurofent szoktam adni, ha durva a helyzet.
febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap szerencsére nem volt már ilyen pokol, imát is mondtunk előtte kb. Hajnal 1-kor végre elaludt, és utána csak 3 óránként kelt. Most még fent van, kis nyüglődés van, de már nem bánom ha 2 óránként kel sem, csak olyan este ne legyen még 1. Már azt is megkérdőjeleztem, hogy ez tényleg a foga-e és nem más baj van.


Köszi, és kitartást akiknél hasonló szintű kínlódás előfordul!

febr. 19. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!