Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinaltok amikor...

Ti mit csinaltok amikor huzamosabb ideig csak gyogyszerrel alszik rendesen ejjel a baba? (Fogzas)

Figyelt kérdés

Fogzas miatt jopar napja ha nem kap este gyogyszert akkor ezerszer ebred, alig tud visszaaludni es hajnalban kel.

Egy eves mult de nem kap egesz 5ml nurofent csak 3at, de igy atalussza az ejszakat. Ebben a formaban es csak este meddig adhato huzamosabb ideig valtva panadollal?


2016. szept. 14. 09:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak 3 max. 4 éjjel kellett az áttörés előtt a Nurofen, utána kibújt a fog, és már nem fájt neki.

Sima "fogmocorgásra" Dentinoxot adtam, vagy csak simán megszoptattam, hogy aludjon.

2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Előre nem adtam neki sose gyógyszert. Azt nem próbáltad, hogy csak az ínyét dörzsölöd be Nurofen-nel?
2016. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Próbálom tűrni de nem ilyen vészes a helyzet. Már most 3 napja sokszor kel, azt várom mikor éles már az ínye, akkor jön a nurofen. 1-2 éjszakára. Látszani látszik már de ez 5-6 napig is tart nála. Este adtam neki viburcolt hátha, kivételesen 2-kor ébredt először. De nála 4-5 ébredésnél több nem szokott lenni (kivéve az utolsó 1-2 nap de akkor ezért kap gyógyszert)


Szerintem a mennyiség nem számít annyira, 3 napnál nem adnám tovább. A Panadol ugyan más hatóanyag de a gyomornak nem tesz jót. Bevallom, egyszer mikor 4 jött egymás után volt mikor germicidet adtam, amikor már nem bírtam és tudtam, hogy nurofenből túl sok lenne. Az nem kerül a gyomorba legalább.

2016. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Hat en nem gyogyszereztem a gyereket, csak azert mert jott a foga...
2016. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%

Huzamosabb ideig, csak azert, hogy mindenki aludjon? Nem.


Csak ha nagyon szukseges.

2016. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Rajta van egyértelműen, hogy 3 napnál tovább ne adja. Szétcs.szed a gyomrát, máját, veséjét.
2016. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom ez a "cscak azert hogy mindenki aludjon" kicsit santit. Mert ha ccsak ez lenne akkoris azt gondolom hogy az hogy a szerencsetlen gyerek (es igenis a szerencsetlen en is) aludjon ejjel egy kicsit azert nem olyan hulye semmiseg. Enyhen fontos dolog aludni. Valamint enyhen szar ha valakinek olyan fajdalmai vannak hogy miatta nem tud aludni. "csak azert"... jo vicc.

Mindenesetre koszi mindenkinek.

Ja, utso, igen az van rajta hogy harom napig adhato nemtudom hany orankent 5ml. Ehhez kepest en adok neki ejszakara 3-at, tehat nem egyertelmu hogy hany napig adhato.

2016. szept. 14. 09:53
 8/29 A kérdező kommentje:
Amugy meg most tartunk harom napnal, szoval nyugodjon meg mindenki.
2016. szept. 14. 09:55
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
En teljesen nyugodt vagyok. Te meg tul kenyelmesnek tunsz. Vagy minden ejjel reggelig uvolt a gyerek gyogyszer nelkul? Harom gyerek utan is nehezen kepzelem el.
2016. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De en ezt nem ertem. Te szereted nezni amikor a gyereked ejjel orankent felkel es sir es nem alszik vissza? En szeretem enyhiteni a fajdalmat. Kenyelmesen. Kegyetlen vagyok.
2016. szept. 14. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!