Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második baba után jobban...

Második baba után jobban megváltozik a test?

Figyelt kérdés

Az első szülésem után hamar helyrerázódtam, a szülés után kb 1 hónappal már a terhesség előtti ruháimat hordtam. Sokan mondják hogy terhesség után megváltozik a test, nekem nagyjából ugyanolyan, kivéve a melleim, de az más kérdés. Viszont sokan mondják hogy majd a második terhesség után igazán nehéz a régi alakot visszanyerni.


Ebben van igazság? Ti mit tapasztaltatok?


febr. 18. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Az első alatt minden nap tornáztam, volt időm magam formában tartani. Aztán lett egy elég sok foglalkozást igenylő babám, nem tudok edzeni, kelni is kell hozzá éjjel, örülök, ha van öt nyugodt percem. Emiatt nehezebb a visszarázódás a masodik szülés után nekem. Nincs meg az az edzettség, fittség, mint első szülésnél.
febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kb ugyanannyi idő volt. Nem tornázok külön, csak szoptatok, alig van időm enni és 2 nagyon aktív fiam van. 😅
febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszaalakultam, még a 3. után is. Viszont máshogy. Nem tudom megmagyarázni, súlyra, alkatra ugyanaz maradtam, mégis valahogy látszik, hogy anya lettem. Meg másokon is lehet látni, szült-e vagy még nem. Valahogy átrendeződnek a csontok, megváltozik az izomzat. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. És ettől még lehet valaki vékony még csinos, mégis más.
febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én az első után energiabefektetés nélkül úgy néztem ki, mint szülés előtt. Se stria, se hízás, még a mellem sem változott. Aztán a második terhesség alatt minden elromlott. Nem híztam, csak amennyit a baba miatt, de tiszta stria lett mindenem, megnyúlt a bőr a hasamon, szoptatás alatt fel is szedtem pár kilót. Alig várom, hogy abbahagyjam a szoptatást és kezdjek magammal valamit, mert utálom, ahogy kinézek.
febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat én 82 kilóval mentem szülni,(terhesség előtt 70-72 kg voltam atlagosan)és így két év után 70 kg vagyok, a szoptatás alatt voltam sokkal kevesebb is

Első terhességem után fél évvel brutálisan felhíztam, voltam 90 kg is, de szerencsére sikerült lefogynom.


Szóval nálam inkább a második terhesség volt az, ahol hamarabb visszanyertem az alakomat.

febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első várandósságom, 23 évesen és popótól térdig olyan striáim lettek, hogy csak na. Ezen már nem fog rontani egy második baba úgy érzem!
febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első után csak a melleim mentek tönkre és millió striám lett, a 2. után minden, még a cipő méretem is felemás lett
febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én 24 vagyok, hasonlóan, csak térdtől hasig. Pedig azt hittem, hogy ilyen fiatalon megúszom. :D
febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szélesebb lett csipöm az első gyerek utån gyerek nélkül 50 kg voltam szülés után maradt rajtam 2-3 kg plusz na meg soha többet nem ment rám azok nadrágok amik 50 kg rám jötek.
febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva. Az első terhesség problémás volt, utána is.

A másodiknál 2 hét után már a sima ruháimban mászkáltam, és mindenki azt mondta, hogy nem is látszik, hogy menetközben lett még egy babám.

febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!