Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek egy férfi tud...

Szerintetek egy férfi tud örülni egy olyan terhességek, amit igazán nem is akart talán? Benne is megváltozik valami h megszületik a baba esetleg nőni kezd a pocak?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy terhes vagyok. 20 évesen, 21 éves a párom. Nem védekeztunk, de megbeszéltük, hogy jöjjön a baba amikor jönni akar.

Na ez a vártnál előbb történt, 2 honap védekezés nélkül meghozta az eredményt, babát várok. Elmondtam a paromnak, aki láthatóan nem őrült neki, és kétségbe esett hogy mi lesz most stb, mondtam neki hogy hat megbeszéltük es tudtuk mik lehetnek a következmények. Aztán mikor látta hogy én semmiképp nem akarom elvetetni, ő is mondogatja h jó marad, majd lesz ami lesz stb.

De igazán nem akarja azt látom rajta.

Szerintetek ha nő a pocak, vagy megszületik szerelmünk gyümölcse szeretni fogja, És örülni fog neki, Volt így valakinek a párja hogy először nem őrült aztán pedig mindennel boldogabb volt..



2021. máj. 18. 17:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Vagy igen vagy nem..
2021. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem a hasad méretén múlik. Lehet később megszereti, lehet nem. Senki nem fog tudni neked biztosat mondani. Max 10-15 nő leírja, hogy 'az ő párja se örült a gyereknek, de aztán milyen nagy szerelem lett köztük a gyerekkel, imádja, szereti és a te párod is nagyon fog neki örülni, ha megszületik a pici', aztán vagy bejön vagy nem.
2021. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Nos, ha neki a majd jön ha akar témában eszébe sem jutott, hogy akár terhes is lehetsz, akkor sok jót nem jósolok. Gondolom majd azon is meg fog lepődni, hogy a szülés undi, a csecsemő bőg, a kétéves csinálja a fesztivált stb stb
2021. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg ő úgy gondolta nem sikerül ilyen gyorsan, de jó buli védekezés nélkül szexelni... Vagy megrémült a felelősségtől,ami valóban nagy lesz számára.

Jobban járt volna ha megmondja, hogy ő még várna, nincs kész. A baba nem egy párizsi vagy cipő, hogy jó maradhat, lesz ami lesz.

Itt 50-50% az esély, vagy belejön és elfogadja az apa szerepet vagy megijed és lelép, vagy rosszabb: rossz apa lesz, érezteti hogy ő annyira nem várta, félrelép.

2021. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Vagy -vagy.Nagyon fiatal.Lehet előbb utóbb lelép mellőled,de láttam már olyat is aki felnőtt a feladathoz.Kivanom a legjobbakat.
2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát "majd lesz ami lesz".
2021. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Pozitív példával tudok szolgálni, engem nem terveztek a szüleim. Anyukám közölte apukámmal hogy megtart, aki nem örült, először abortuszt akart,aztán elfogadta a helyzetet,és nagyon jó a kapcsolatom vele. Van két húgom, ők tervezettek voltak, de nem érzem hogy őket jobban szeretné.
2021. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
mégis mit gondolt mi lesz ha nem védekeztek? amúgy nem a has méretén múlik. gondolom fix munkával, rendes végzettséggel, 2 éves munkaviszonnyal rendekezel, saját/bérelt ingatlanban, félretett pénzzel.
2021. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Kedves 8.!😊

1 éves a jelenlegi munkaviszonyom, páromé 4, ha ennyire érdekel.

Gazdasági végzettségem van, ami szerintem rendesnek számít.

Mindketten jól keresünk, van félretett pénzünk is, a saját családi házunk epitesenek a haromnegyedenel tartunk kb.! De köszönöm a segítő szándékot.


Kedves 7.!

Nagyon köszönöm, hogy végre érkezett értelmes válasz, ráadásul pozitív 🥰

2021. máj. 18. 20:52
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem örült, pedig második gyerek. Pláne mikor kiderült, hogy a fiú. Azóta már külön élünk, nem törődik a gyerekekkel.
2021. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!