Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel kórházban. Te...

Gyerekkel kórházban. Te athuzod a pizsidet éjszakára? (Kaptam ágyat)

Figyelt kérdés
Vagy csak új utcai ruhát veszel mosakodas utan

febr. 19. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Legnagyobb dilemmád, komolyan?

Örültem, ha volt bent egyáltalán bármit átvennem. Ötször voltunk kórházban, sose tervezetten, hogy pakolhassak és nem magamnak hozattam be elsősorban cuccot, hanem a gyereknek. Ha lett volna pizsamám és ágyam, átvettem volna.

febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oke, köszi. Azért nem kell letorkollni. Sajnálom tényleg, hogy dzar volt neked. Én sem elsősorban magamnak hozattam cuccot.
febr. 19. 19:10
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha kaptál ágyat igen.
febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oke, köszi!
febr. 19. 19:11
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktam pizsamát vinni. Leggings és kényelmes felsőt éjszakára. Napközben és farmeres vagyok.
febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem mindegy?

Én aludni sem tudtam.

Ott ültem a gyerek ágya mellett ruhában egész éjjel.

febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

1-6# De frusztráltak vagytok. Ne itt verjétek le... Ahol dolgozom régebben a tejterhelésest is befektették,az alvó tünet nélküli gyereket minek őrizted volna az ágya mellett felöltözve?

Kérdező,ami kényelmes azt igen,átvenném.

febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én vittem itthoni pólót, melegítőalsót vagy cicanacit amiben itthon is kényelmesen vagyok. Abban aludtam.
febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Én pizsiben aludtam, nekem az kényelmes. Mondjuk a családnak nem esett nehezére az én pizsimet is berakni egy táskába, mikor jöttek be. A harmadik napon meg anyukám bent maradt a lányommal pár órára, míg én hazamentem, összepakoltam pár cuccot, meg elrendeztem a hirtelen otthagyott dolgokat.
febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Én egyszer voltam bent a gyerekkel lázgörcs miatt. Iszonyat gáz volt, mert ugyan egyedül voltunk a szobában, de a mellettünk lévö mindkét szobát hatalmas üvegfal (!) választotta el, szóval kb. mindenki mindent látott, én így nem öltöztem át, bár szerencsére csak 1 éjszakát voltunk bent.
febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!