Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel kórházban. Te...

Gyerekkel kórházban. Te athuzod a pizsidet éjszakára? (Kaptam ágyat)

Figyelt kérdés
Vagy csak új utcai ruhát veszel mosakodas utan

febr. 19. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

A gyerekosztályokon sok helyen üvegfal van a szobák között, pont azért hogy át lásson rajtuk az ápoló.

Kétszer voltunk kórházban a nagyobbik gyerekemmel, egyszer napokig kivizsgáláson. Ott külön emeleten volt anyaszoba, oda jártam zuhanyozni-átöltözni. De voltunk olyan budapesti kórházban, ahol este szóltak, hogy nyugodtan toljuk össze a két ágyat, ha úgy nyugodtabb vagyok. Nem nyugodtan, de valamennyit tudtam úgy aludni. Zuhanyzó ott is volt két szobánként, volt hol normálisan átöltözni.

5. voltam

febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

7, ahl gyerekem oxigént kapott,meg infuziokat mert komoly tüdőgyulladással kerültünk kórházba 3 hónapos korában.Mert a gyerekorvos felrekezelte.

Azért ültem az ágya mellett.


Másodszor meg azért mert szalmonella fertőzést kapottz és mást sem csinált csak hányt és hasmenése volt


Kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy miben vagyok.


6

febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
12# Ebben az esetben nyilván nem lényeg. Ezért írtam,hogy nem tudhatod,hogy mások mi miatt kerülnek be,szimplán lehet,hogy egy nagyon enyhe akármivel vagy csak kivizsgálás.
febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Leggings,póló. 14x voltunk kórházban 1-1 hetet.
febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Az attól függ. 1-2 nap váratlan és tömény aggodalommal pont letojnám, valószínű szobroznék mellette úgy, mint akit odaraktak. Ha picit több idő, javul, vagy rutin műtétre megyünk, stb. és tudom, hogy kapok ágyat, akkor vinnék pizsit (nagy póló, meg egy rövidnadrág, vagy leggings) és átvenném.
febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
En kb. sokkban indultam el a gyerekkel a korhazba, igy teljesen elfelejtettem a pizsamat. Utolag hozattam be a ferjemmel torolkozot, ilyesmiket, es a pizsamat ugyanugy elfelejtettem.
febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Oke, hogy neked nem lényeg. De a kérdésre szokás válaszolni szerintem.


Köszönöm a többi kerdesre adott választ!

febr. 22. 11:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit kreatív, életképes, és döntsd el neked mi a kényelmes éjszakára
febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Oke, akkor mostantól eletkepes leszek!


A kérdés az volt, hogy utcai ruha vagy váltó.

febr. 26. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!