Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hónapos a gyerekem,eddig...

14 hónapos a gyerekem,eddig tökéletes volt a Babylove pelenka,soha nem csorgott ki. Vettem neki ebből a markabol 5ös méretet. 2 óra után kifolyik, igaz rengeteget is iszik a gyerekem. Más méret már lehet nem olyan minőségű?

Figyelt kérdés
Vagy csak már nagy adagokat pisil egyszerre, és ez a fajta pelenka nem bírja?Melyik pelenka jó?
febr. 23. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy korábbi hozászólásomban írtam, hogy nálunk ugyanez van. Annyi nálunk a 3 méretnél kezdődött addig jó volt. Nem bírja beszívni a pisit átlag 2-2,5 óra után sírt a baba és tiszta pisi volt belül a pepenkában. Nappalra használtam aztán pár darab maradt kidobtam. Így jártunk csomó más pelussal, vagy volt olyan ennyit sem bírt vagy oltári fura szaga volt a pelusnak. Libero tuch amit most használunk az kibírja az éjszakát is. Nemsokára méretet váltunk akkor megint tesztelek. De azt észrevettem ez is gyerekfüggő :D van akinek az jó van akinek amaz.
febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordul, hogy ami addig bevált, később nem jó. Ahogy nő a baba, változik az alkata, és az is közrejátszik, hogy többet pisil. Próbálkozni kell
febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pampers pants vált be nekünk. Abból semmi nem folyt ki soha eddig.
febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez volt. A férjem Sparban járt, és vett egy csomag Pretty Baby pelust (sajátmárkás), és szerintem van olyan jó, mint a Pampers Premium Care. 70 forint körül van darabja, úgyhogy nem sokkal drágább, mint a Babylove. Ugyanolyan zöld is a belseje, mint a Pampersnek.
febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh, de komoly,hogy így változik ez akár egyik mérettől a másikig a minőség, vagy nem is tudom,hogy mi ez. Szerettem pedig, mert soha nem folyt ki, akár több órán át ha úgy volt kibírta, nah meg a legolcsobb pelenka, 50-70 forint közt van darabja. Akkor próbálkozom más pelusokkal 😒
febr. 23. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a minőséggel van baj. Nekem akkor volt ilyen gondom mikor a combgumírozáshoz nem volt még elég húsos a combja. Az előző méret már rövid volt, a következő meg még kicsit bő.
febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mazlista vagy, ha ilyen sokaig jo volt egy adott marka :D Nalunk konkretan minden meretvaltasnal eddig uj fajta pelenka kellett, mert valamiert hiaba vettem nagyobb meretet az adottbol, mar nem volt jo.
febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a minősèg változik, hanem inkább a gyereked alkata.
febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!