Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Gyerekekkel esetleg...

Anyukák! Gyerekekkel esetleg volt már volaki Szilvásváradon a Szalajka Fogadóban?

Figyelt kérdés
Lennének további kérdéseim, ha valaki járt már ott.
2010. okt. 24. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Bent még nem voltam, mivel 2 faluval arrébb lakom, de mindig tele van, nagyon sok kisgyermekes család száll meg ott, szép igényes felújított, jó helyen van, közel a szalajka völgy, a sport pálya ahol rendezvények szoktak lenni. Bolt zöldséges, minden helyben, minden gyalog 5 perc:)

kis csendes falu, Eger 20 km oda, ahol meg lehet nézni a várat, bazilikát. Egerszalókon szuper fürdő van!

Hívd fel őket és kérdezd meg, mit tudnak biztosítani ha kisbabácal mész!

2010. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. 2 gyerekkel mennénk, a kicsi 7 hónapos, és mostanában éjszakánként sokat felébred (sír:(...)

Szóval nagyon elgondolkoztam, merjünk-e menni, mennyire zavarunk másokat. Talán kicsit elhamarkodott volt a döntés, amikor befizettük, de már olyan rég voltunk bárhol is.

Mindenképpen fel fogom őket hívni. Az már jó, ha sokszor vannak ott vendégek gyerekekkel. Nappal meg semmi gond nem lenne, sokat sétálnánk, ha az idő is olyan lesz 2 hét múlva.

2010. okt. 25. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi itt voltunk többször , sokkal olcsóbb és jó.

[link]

Félpanzióval 2 hete 2 felnőtt, egy 10 éves és egy 1,5 éves gyerekkel került 1 éjszaka 1500 forintba idegenforgalmi adóval együtt.

2010. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de már lefoglaltuk a Szalajka fogadóban.


Most komoly, hogy 1 éjszakáért egy 4 tagú család 1500Ft-ért volt ott, plusz még félpanzió??? Vagy én értelmeztem nagyon rosszul, amit írtál?

2010. okt. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!