Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy egy nő szeretn...

Olyan van, hogy egy nő szeretne szülni, de párkapcsolatot a férfival nem feltétlen akar vagy tud, és más megoldások sem jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Pl mert leszbikus, vagy egyéb dolgok miatt nem megoldható.

febr. 24. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl ha leszbikus, de örökbe nem fogadhat.

Így lehet én is inkább bevállalnék egy aktust férfival, de persze csak kulturáltan megbeszélve, hogy ezen kívül nem lesz közünk egymáshoz ne is keressen.

33/N

febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor általában pohárba szokták, nem fekszenek le az "apával".
febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Fiatal vagy még, ráadásul férfi. Inkább az ismerkedés irányába próbálj menni. Egy gyereknek kell a két szülő. Ha nem teszel meg mindent azért, hogy párt találj, akkor hogy akarsz felnevelni egy gyereket? Egy nő nem egy kávé automata, ahova bedobod a spermát, és kijön alul egy gyerek, amit lehet vinni. Ne innen próbálj gyereket szerezni, hanem minden héten menj el egy randira, amíg nem találsz egy nőt, akit szeretsz és feleségül vehetsz.
febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van, de mi az, hogy más megoldások nem jöhetnek szóba." Nem vagyok leszbikus, de pasit nem akarok. Legalábbis olyat nem, amilyenek vannak. Pont egy ilyen "más megoldással" vagyok terhes.
febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!