Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem feltétlenül a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem feltétlenül a "szép" lányok a menők?

Figyelt kérdés

Nem értem sokszor a fiúkat. Az osztályomban van több lány is akikkel folyamatosan kikezdenek a fiúk, mindig az a téma a lányok között, hogy éppen kivel jöttek össze. Nekem női szemmel nem "szépek", sőt! Nem adnak magukra, nem öltözködnek túl csinosan vagy feltűnően. Másokat is megkérdeztem fénykép alapján, vajon mit esznek rajtuk a fiúk.

Nekem van barátom, nem azért tettem fel a kérdést, mert irígy vagyok, csak egyszerűen érdekel. Szépnek tartom magam, jól érzem magam a bőrömben, adok a külsőmre is, de nem értem miért futnak a fiúk az ilyen lányok után.



2019. okt. 21. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

könyen kaphatoak és lehet velük szorakozni.

Örülj hogy nem kezdenek ki veled is.

2019. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szép!=(érdekes && szexi)
2019. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert sok fiú szerint a belső fontosabb, mint a külső. A külső segít felszedni a lányokat, a belső segít megtartani. Amúgy mindenkinek más az ízlése, nekem például nem jönnek be az ápolatlan lányok. Szerintem egy lány foglalkozzon a külsejével, de ne az legyen a legfontosabb. Az a lényeg érezze jól magát a bőrében.
2019. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert férfi szemmel lehet, hogy más a szép, mint női szemmel.

Mert másoknak más a szép, mint neked.

Mert a feltűnőség sokszor inkább taszító, nem szép.

Mert valószínűleg jófejek, humorosak, jól érzik magukat velük.

Mert vannak olyan dolgok, ami valakik szerint "adok magamra kategória" (pl. műköröm, műszempilla, műszemöldök, stb.) mások szerint meg közönséges és béna.

2019. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még sexi-nek sem mondanám őket. És egyiknek sincs tartós kapcsolata, tehát még a belsőre sem lehetne fogni. Én személy szerint nem is kedvelem túlságosan őket, mert nem tudok velük értelmesen beszélgetni. A fiúkon kívül nincs más témájuk, engem pedig ez nem nagyon érdekel.
2019. okt. 21. 13:45
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: nem vagyok műkörmös, és nem sminkelem magam. Nem úgy értettem az adok magamra kifejezést. Nem öltözködöm feltűnően, csak csinosan. És az osztályban is inkább engem vesznek körül a fiúk, de nem azért mert mást akarnának a barátságnál. Egyszerűen szeretnek velem beszélgetni és nevetgélni, és én is velük.
2019. okt. 21. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
6: Nem is rád írtam (mivel se téged, se a kérdéses lányokat nem láttam soha) csak úgy általánosságban.
2019. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Könnyen kaphatóak, egyszerű őket megszerezni, nem kell küzdeni értük. A tiniknél még ez számít sokszor. A menő srácok közt is volt csomó olyan, aki egyáltalán nem volt helyes, feminin volt és belsőre is nagy nulla volt a viselkedése, mégis falta a lányokat.

Egyébként most akkor utánad futnak a pasik vagy ezek után a csajok után?!

2019. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
(Arra gondoltál hogy nem a külsőjük miatt szeretik?) amúgy szerintem relatív a szépség és a menőség. Mindenki úgy lát amilyennek mutatod magad..
2019. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as: igazából szokták mondani a fiúk, hogy szép vagyok, de tudják hogy tartós kapcsolatom van.

Igen, ezek a lanyok után is futnak.

Ne értsetek félre, nem csúnyák ők, de nem látom őket tipikus szépnek.

Csak kíváncsi vagyok a fiuk véleményére.

Vannak a suliban olyan lányok is akik kirívóan öltözködnek, szerintem 'szépek'is, náluk megértem hogy miért van oda értük sok srác.

2019. okt. 21. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!