Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit kerestek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit kerestek egy fiúban? Nem feltétlen külsőleg értve.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2020. jan. 10. 20:09
 1/8 anonim válasza:
80%
Nekem például az olyan fiúk jönnek be akik tudják, hogy mit akarnak. Vannak céljaik. Legyenek magabiztosak. Olyan akivel lehet bármiről beszélni. Ez nálam azért fontos mert én mindent meg akarok beszélni:'D Legyen őszinte. Ne legyen félénk kisfiú hanem bátor. Kb ennyi^-^
2020. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Ja kort elfelejtettem:S 17/L
2020. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Sok pénze legyen, jó ruhái legyenek, egy 100 misis ház sem árt meg jó kocsija legyen.
2020. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Az érdeklődése :D

Plusz pont ha hasonló dolgok érdeklik.Szeretem a segítő kész embereket.Plusz értsen meg ^-^

A többi nem érdekel nagyon.Max mivel imádom az állatokat,nem tudnék olyannal összejönni aki allergiás rájuk.

2020. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Legyen humora, sőt, értsük egymás humorát. Értsük meg egymást egyébként is, tudjunk jól elbeszélgetni. Legyen tisztességes, és ne legyen feltűnően ostoba. Kb. ennyi elvárásom van manapság.

(köszönöm szépen, nem kérek privit senkitől)

2020. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Legyen magabiztos és humoros. Ne legyen túl romantikus alkat és otthon ülő. Nem árt ha intelligens és céltudatos. Nyilván van még ez-az de ezek a legfontosabbak.

17/L

2020. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kultúrált, humoros, érett, intelligens (nem kell hogy egy Einstein legyen, de nem árt, ha szorult valami a fejébe), és ne káromkodjon.
2020. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Segítőkész, humoros, jól el lehet vele beszélgetni, van benne bolondság. Kb ezek
2023. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!