Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme "csak úgy" neuroló...

Van értelme "csak úgy" neurológushoz vinni?

Figyelt kérdés
Egy éves a lányom. Mivel közel 10 hónaposan még semmi jelét nem mutatta,hogy felülni akarna,vagy mászni (kúszni kúszott),ezért gyermekneurológushoz fordultam. A bökkenő,hogy március közepére volt leghamarabb időpont,azaz lassan három hónapja várok rá. A lányom aztán kereken 11 hónaposan felült,egy hét alatt már stabilan. Nekiállt kúszni is. A felkapaszkodassal egyelőre meg nem próbálkozik,de azért már kapaszkodik,csak még nem húzza állásba magát. A védőnő szerint rednben van a gyerek. A bökkenő,hogy 35 ezer a vizsgálat,és nem annyira esne jól kifizetni,ha nem muszáj. Viszont ha lemondom,akkor ha valamikor mégis kellene,megint kb három hónapot kellene várni. A kérdésem: érdemes lenne elmenni,csak úgy ránézetni a gyerekre?

márc. 1. 09:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja igen,az meg hogy későn ült fel,és egyelőre még nem áll,azonnali fejlesztésért kiált..vigyem ide meg oda,és megadta két kollégája elérhetőségét. Inkább nem írom le mit gondoltam.
márc. 6. 21:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát le leszek pontozva de előbb vitzem volna neurologushoz mint dévényeshez. A szoptatás etrtés résszel nem értek egyet, de a mozgás miatt továbbmennék..
márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha nem.olyan tenyerbemaszo lett volna a kedves doktor úr,és annyira reklámozta volna a saját kollégáit, még talán hinnék is neki. Így nem. Háziorvos szerint még minden rendben van. Na,akkor? Nem leszek paramami,akinek minden szrt lenyomnak a torkan. Figyelem a gyereket,ha kell,majd lépek. A vérvétel megvolt ma reggel,minden rendben,úgyhogy abban sem volt igaza,hogy "ez a gyerek"vashiányos.

Engem az idegesít,hogy látványosan ramennek arra,hogy az ember mindent megtenné a gyerekéért,és képesek a sokadik bőrt is lenyuzni, legyen felelős a szülő címszóval

márc. 7. 21:38
 14/14 A kérdező kommentje:

12

Három és hat hónaposan még semmi lemaradás nem volt, minek vittem volna oda? A biztonság kedvéért volt csak devenyes is.

márc. 7. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!