Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen a családi...

Anyukák! Milyen a családi életetek? Hogy telik a napotok a babával? Milyen a párotok? Sokat dolgozik? Miben segít? El szoktatok járni valahová?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem mert érdekel, hogy ki milyennek látja a saját családi életét, hogyan viszonyul hozzátok a párotok mióta gyereketek lett és hogy hogyan telik egy hétköznap és a hétvége vagy amikor Apa szabin van. Van segítségetek vagy szinte mindig egyedül vagytok a gyerekkel? Hány gyereketek van?
2010. okt. 25. 14:13
 1/9 Callista ***** válasza:
100%

Én nem kívánhatnék jobb férjet! A gyereknevelésből maximálisan kiveszi a részét, pelenkázik, fürdet, etet, játszik vele! Birkatürelme van...

Arra is jut ideje, hogy segítsen a háztartásban és hogy ne fásuljak bele a hétköznapokba elvisz vacsizni, moziba, fürdőzni egyet... Imádom! :)

2010. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Callista ***** válasza:
14 hónapos a fiunk és most próbálkozunk a következővel! Neki bátran merek szülni 3-at is!
2010. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó !! Örülök, hogy ilyen jól megvagytok :)
2010. okt. 25. 14:32
 4/9 Callista ***** válasza:
Nálatok is minden ok?
2010. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó férjem van,igaz sokat odavan dolgozik,sok a túlóra,de jól is keres.Ha itthon van,segit a takaritásban a főzésben(istenien főz),a kislányunkkal játszik.Éjjelente általában Ő az ügyeletes,Ő eteti meg.Hát ha itthon van inkább csak a nagyszülőkhöz,testvérekhez járunk,vagy kettesben csavarogni bevásárolni.Nyáron viszont sokat mentünk kirándulni,vittük magunkkal az akkor 2-3 hónapos babánkat.Moziba készülünk már egy ideje,de mindig közbe jön valami ami miatt nem jutunk el.
2010. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálunk elég gáz néha a helyzet, bár most éppen kijöttünk egy hullámvölgyből, de nem tudom meddig tart :)

A párom napi 10-12 órát dolgozik, ha hazajön, akkor eszik, tévézik, netezik, közben kicsit foglalkozik a naggyal (4 éves), elmeséli a napját, pár percet talán foglalkozik a kicsivel (1 éves) is, majd segít fürdetni és kész. Házimunkában semmi sem segít, esetleg néha csinál vmit, de csak ha megkérem. Vasárnap (ha nem dolgozik) szokott reggelit csinálni, de ennyi.

Sajnos szinte sehová sem járunk, nekem ez a legnagyobb bajom az egész életünkkel, pedig a gyerekek előtt elég pörgősek voltunk, minden hétvégén buliztunk vagy legalább találkoztunk a barátainkkal és beültünk valahova. Most meg könyörögni kell mindenért, mert állandóan fáradt és nincs kedve semmihez.

Pedig egy házban lakunk a szüleivel, az anyukája bármikor fel tudna jönni vigyázni a gyerekekre.

Az lesz a vége, hogy szépen itt hagyom mindig a gyerekekkel én meg megyek mindenhová. csak az a gáz, hogy leginkább vele szeretnék menni, hogy ápoljuk a kapcsolatunkat, csak ő ezt nem fogja fel. Azt hiszi, hogy a közös tévézéstől erősödik egy kapcsolat... :))))

2010. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk kb olyan a helyzet mint az utolsó válaszolónál. A párom sokat dolgozik, gyakran szombaton is és ha itthon van akkor sem segít a házimunkában és keveset van a gyerekkel is. Abból áll az élete, hogy dolgozik eszik és gépezik. Sehová nem akar velünk jönni még egy bevásárlásra sem, inkább elküld kettőnket vagy elmegy egyedül. Mióta meg született a gyerekünk azóta nem mentünk el kettesben sehová sem, de az a baj, hogy hármasban se nagyon... 1x jött el velünk tavaly sétálni. Nekem is azzal van bajom, hogy túl monoton az életünk, nem jártunk sehová, van hogy egész héten ki sem mozdulok itthonról csak a boltig és vissza. Barátaim nem nagyon vannak, a régi barátnőim mind messze laknak a páromnak pedig soha nem is voltak barátai, ő nem szeret ismerkedni. Nyáron voltunk strandon egy barátnőmékkel, de a párom akkor sem akart velünk jönni pedig itthon volt szabin. Azért marad itthon, hogy gépezhessen nem akar eljárni sehová, mindig azt mondja ha már iskolás lesz a gyerek akkor majd megyünk addig minek menjünk úgy sem érdekelné a gyereket semmi. :S
2010. okt. 25. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! Pár kérdéssel a tiéd alatt írtam ki egyet olyan anyukákat keresve, akik mindent maguk csinálnak, mert a párjuk nem ér rá. Ott minden le van írva. Csak annyit fűznék hozzá, hogy imádom a férjemet, és büszkének érzem magam azért, mert ő az enyém lehet. Remélem, ő is így szeret. Néha összeröffenünk, veszekszünk, aztán kibékülünk és jót szexelünk. Néha eljárunk ide-oda, kutyakiállításra, városnapra, kirakodóvásárba. Nagyon szeretünk táncolni, de erre alkalmas hely mifelénk sajnos nincs. Legközelebb jövőre lesz, a fiam keresztanyjának a fia konfirmál, lesz hét határra szóló buli, ott majd táncolunk:) Bevásárolni közösen járunk vagy a párom néha egyedül, de akkor handsfree a fülén és végig beszélünk telefonon, szóval olyan, mintha ott lennék én is. Van, hogy útközben felhív, és míg vezet, elbeszélgetünk.
2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NÁLLUNK IS SOKAT DOLGOZIK A PÁROM, NEM NAGYON VAN SENKI AKI SEGITSEN.ESTE HA HAZA JÖN, FÁRADT. HÉTVÉGÉN ITTHON VAN, HÁZIMUNKÁBA CSAK A PORSZIVOZÁST VÁLLALJA, DE HA ÉN CSINÁLNÉK VALAMIT, HOGY ADDIG IS VIGYÁZZON A BABÁRA,MINDIG MINDENRE FÁRADT. EGYÉBKÉNT ELÉGGÉ MEGVÁLTOZOTT MIOTA BABA VAN. HÉTVÉGENTE AZÉRT NÉHA ELMEGYÜNK HÁRMASBA SÉTÁLNI, VAGY A VÁROSBA. IGYEKSZÜNK EGGYÜTT LENNI.
2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!