Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 32 éves nőként, házasságban...

Ha 32 éves nőként, házasságban egy kiskutya vállalása hoz lázba, és a baba gondolata kicsit sem, akkor baj van velem? Férjem kisbabát szeretne.

Figyelt kérdés
márc. 2. 23:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezzel baj! De, ezt beszéld meg a férjeddel is, hogy egyelőre még nem állsz készen a gyerekvállalásra! Ezt mindenképpen beszéld meg vele!
márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
ezt miért velünk akkarod megbeszélni ezt férjedel kell megbeszélni.
márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne veled baj?

Nekünk előbb volt meg a 2 kutya és 4 macska, mint a gyerekek. Az állatok az összeköltözésünk utani 5 évben csatlakoztak hozzánk, az első fiunk pedig a 6. évben született, majd 1-1 évre rá a testvérei. Nem tudtam, hogy az állattartás és a gyerekvállalás kizárja egymást...

márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, most ez a divat. A többség kedvelni fog, a férjed meg elhagy. Jól van ez így.
márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%

Nincs veled baj, nem kell mindenkinek gyereket vállalni.

Az a lényeg, hogy a férjeddel őszintén beszéld meg, hogy érzel. És ha egyáltalán nem akarsz gyereket (32 évesen már illik tudni, akarsz-e valaha is), akkor ezt is el kell mondani, hogy ő ennek fényében dönthessen, veled marad, vagy keres mást.

márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
64%
5ös ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a férjem mondja nálunk, hogy gyere apához, menj anyádhoz :D Egyébként teljesen normális emberek vagyunk, most várjuk az első gyermekünket, a kiskutyánk 3 éves, kb annyi voltam mint a kérdező mikor lett a kutya, majd eljön az is mikor gyereket is szeretnél. Amúgy a családi, baráti körben mindenki azt mondja a kiskutyánkra hogy ő lesz a nagytesó, sőt találkoztam nem egy anyukával aki mondta hogy náluk is az első gyerek a kutya volt, sőt kolléganőim több gyerek mellett is úgy hivatkoznak a kutyájukra hogy ő a 3., 4. gyereke. Szóval valamiért én sokszor azt érzem mintha ezen az oldalon 70 év feletti falusi szűk látókörű emberek gyűlnek össze pocskondiázni mindenért mindenkit :D
márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16%
Majd nagymamakorban rajossz, hogy jó lett volna egy gyerek és 45 évesen jársz majd kezelésre meg lombikra mert nem fog osszejonni. A kutya nem hasonlítható össze egy gyerekkel. Az egy háziállat. A férjed legalább ép elméjű, nyilván el fog hagyni.
márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem állsz készen a gyerekvállalásra. Inkább az a probléma, hogy te is és a férjed is mást akar.
márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
67%
16 vagyok, na pont ilyenekre gondoltam mint a 17es, én a férjed helyében téged hagynálak el a rosszmájúságodért
márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem már el is hagyta, azért irigykedik itt és próbálja az önigazolást keresni, hogy mégis megérte a gyerek. :) Bár ilyen mentalitással valószínű a gyerekei nem nagyon fogják rányitni az ajtót, mert fene sem akar egy ilyen utálatos némbert látogatni.
márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!