Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 32 éves nőként, házasságban...

Ha 32 éves nőként, házasságban egy kiskutya vállalása hoz lázba, és a baba gondolata kicsit sem, akkor baj van velem? Férjem kisbabát szeretne.

Figyelt kérdés
márc. 2. 23:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
75%

"de aki szerint a kutya gyerek az bolond, hiába próbáljátok elhitetni, hogy normálisak vagytok…."

Ezt csak te képzeled, hogy azért akár valaki kutyát, hogy a gyereket pótolja. A kutya nyilván egész más mint a gyerek, épp ezért van kutyám. 🙂

márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

Nincs veled semmi baj, nem mindenki akar gyereket, és nem is mindenkinek való. Ez teljesen természetes, hogy a saját érzéseid szerint élsz, nem a párod vagy a társadalmi elvárások/ szokások alapján.

Pl mi sem szeretnénk gyereket egyáltalán. Se én , se a férjem. 2 kutyánk van, őket akartuk, őket vállaltuk.

Az már nagyobb baj, hogy olyan társat kellett volna választanotok akivel egyeznek a terveitek a közös jövőt illetően. Ti ezek szerint nem illetek össze, de nem értem hogy ez hogy nem derült ki még házasság előtt?

márc. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
74%

31. Ez így van. Nekem 2 kutyám van, mert őket akartam, akik NEM gyerekek. Ha gyerekek lennének, nem lennének itt, mivel gyereket soha nem akarok.

Sosem értettem honnan szedik sokan ezt a hülyeséget, hogy a kutya gyerekpótlék. Semmi közük egymáshoz. Teljesen másfajta felelősség a kutya is, és a gyerek is. Egy kutya mellett sokkal szabadabb, nyugodtabb tud maradni az ember, és anyagilag sem akkora költség stb stb.

márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
34%

28.


Értelmes ember úgy él ahogy akar amíg nem sért vele törvényt, és nem vállal gyereket ha nem akar, csak azért mert ez a szokás/divat/társadalmi elvárás. És azért sem vállal, hogy olyan megkeseredett rabszolga legyen aki az ivadékai kiszolgálásának rendeli alá az életét és közben irigy azokra az emberekre, akik mertek máskébb dönteni, ezáltal úgy élhetnek ahogyan ők boldogok.

márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nem akarsz gyereket - 35 vagyok, akar a fene, és szrok a biológiai órára -, hanem hogy a férjed igen.


Szóval nem egymás keresitek, mégis együtt vagytok. Miért?


Mert ebből az lesz, hogy majd te "bevállalod" a gyereket, akkor is, ha nem akarsz, és utána azon problémázol, hogy "tönkretette" az életedet.


El kell válni, mert ebben nincs kompromisszum vagy a férjed vagy te biztosan sérülsz.

márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Kérdező van egy olyan érzésem hogy ez a házasság nem lesz hosszú életű.Nagyon eltérőek a céljaitok.A férjed akar gyereket te meg nem.
márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nem is létező gyerek megléte fontosabb a férjednek, mint a felesége, akkor nem szeret eléggé, és jobban jársz, ha elválsz,+ keresel normális férfit.
márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nincs baj. Mehet a kutya.

De érdemes tisztázni a pároddal a jövötök ezen részét, mert öregszel és 35 éves kortól automata veszélyeztetett terhes a minden kismama.


Bár ezt a kérdést legtöbben házasság előtt már eldöntik, megbeszélik. :D

Jobb később mint soha...

márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38 ez fura. 36 vagyok és nem vagyok veszélyeztetett, sőt alacsony rizikóbesorolást kaptam terhességmegállapításon. Már félidős elmúltam és teljesen problémamentes a terhességem, majdnem végig dolgozok is. Úgyhogy nem kellene ezzel riogatni :D Egyébként 37 éves kortól annyi hogy el kell még külön menni genetikai tanácsadásra (nekem még pont nem kellett), de ennek ellenére simán szeretnék még egy gyereket 40 éves korom előtt.
márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Miért is lenne gond veled ha te a kutyapózt részesíted előnybe !?

De azt azért tudod ugye, hogy attól még nem lesz kis kutyátok,mert mindig kutyapózban szexeltek !

márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!