Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után muszáj kivárni a...

Szülés után muszáj kivárni a 6 hetet?

Figyelt kérdés
Szívem szerint már aznap együtt lettem volna a férjemmel, mikor hazajöttünk a kórházból…most 4 hét el telt, de már egyáltalán nem bírja egyikünk sem. Muszáj várni még 2 hetet, vagy ha úgy érzem, hogy készen állok, akkor mehet a menet?

márc. 8. 10:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azonnal szexelsz, lehetőleg védekezés nélkül...


Nem igaz, hogy felnőtt ember létedre nem bírsz várni, fontosabb a kamatyolas mint az egészség.

márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj. A saját érdekedben.
márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor haza jöttünk természetes szülés után és aludt a baba, én az oralt nagyon megkívántam. Mármint párom részére. Utána is folyamatosan, amíg szexelni nem lehetett legalább ezt csinaltuk. Jól éreztem magam a baba tökéletes volt, marmint hogy mindhárman jol voltunk, tehát azon kívül hogy most már kint volt velünk nem változott semmit a szexuális etvagyunk. Szexben megvartuk a kontrollt.
márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy tenyésnyi seb volt a méheden! Tudod mi lesz, ha elkapsz egy fertőzést? Haláli dugás... Megéri?
márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Erősen ajánlott!
márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen!
márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#1

Az orállal az a baj, hogy én abból kimaradok és nem kapok semmit :( állandóan hoppon maradok…ő nem szereti

márc. 11. 23:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!