Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz 2 gyerek 2...

Szerintetek gáz 2 gyerek 2 apától kis korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatom 5 évig tartott ahol nem jött össze a baba, szinte emiatt szakítottunk mert sok stresszt okozott köztünk. Ezután egy 2 éves kapcsolatomba pedig becsúszott a baba és mivel mindketten akartuk megtartottuk. Végül 7 hónapos terhesen elhagyott a lányom apukája és szinte azonnal felkeresett az exem. Kb 2 hónapos lehetett a lányom mikor pedig újra összejöttünk és azóta együtt neveljük a kicsit. Jelenleg 1 éves a lány és teherbe estem.. Tény és való hogy nem védekeztünk tehát mi voltunk a hülyék, mivel fél vállról vettük a dolgot hisz anno 3 évig próbálkoztunk. A babának örülünk, megtartjuk, szeretnénk összeházasodni és a lányomat is szeretné a nevére venni párom. Ti elitélnétek engem hogy “csöbörből vödörbe” élem az életem? :/ Legfőképpen a külvilág véleménye szomorít el mert biztosan el fognak itélni, részben jogosan. Egyébként mindketten tehetősebb családból származunk, van saját házunk, jó jövedelmünk.
márc. 13. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem eléggé lekötnek a saját dolgaim😁 Viszont tény, hogy vannak élettelenek, akik másokéval foglalkoznak. Le kell sz.rni. Nekem ez nagyon jól megy, szívesen adok leckéket😂 Annyira semmi jelentősége, hogy mit gondol a szomszéd!
márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Most erre mit lehet mondani?


Nyilván mindenkinek meglesz erről a véleménye, hogy szakotítotok, mástól lesz gyereked, megint összejöttök, attól is gyerek.


Neked is meglenne a véleményed kivülállóként.


De hogy megnyugtassalak, ez csak egy futó gondolata lesz másoknak, amúgy meg senkit nem fog érdekelni, kitől van gyereked és hanyadik és mekkora korkülönbséggel. Az, hogy van egy véleményük, nem azt jelenti, hogy ezzel foglalkoznak.

márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket úgy is magadnak szülöd!!! Senkinek nincs a homlokára írva hogy ő a megfelelő apa jelölt... szóval ha 5 gyereket szülsz 5 apukától, akkor is mind az 5 a tiéd, és ne érdekeljen hogy valaki csunyán néz rád, vagy beszól, vagy kibeszél! A te életed, a te tested a te gyereked! Van ismerősöm, vagyis rokonom akinek 4 van 4 apukától, és lás csodát a 4 apuka aki a 4 gyerekkel vele van már 9 éve.
márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen a külvilág véleménye.

Ti életetek, ti döntésetek.

Őszintén ki nem tojja le, hogy mit gondol a szomszéd Mariska? Vagy akárki más…

márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek így jó, ne foglalkozz mással. Neveljétek együtt a piciket, igazi családként és legyetek boldogok, szívből kívánom!

A volt párod nem is vette a nevére a kislányt? Nehogy később próbáljon bekavarni.

márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!! Persze tudom hogy nem szabad a másik véleményével törődni csak sajnos ez az ami nehezem megy nekem de rajta vagyok az ügyön :)

Nincs a volt párom nevén a lány, külföldre menekült és kitalálta hogy nem az övé, nem keres és nem tudunk egymásról semmit.

márc. 13. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát gáznak gáz, de ez van, nem fog senki gondolom sokat agonizálni ezen..
márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Elárulok egy titkot: Senki ember fia véleménye ne érdekeljen!!!!!


Csak aki a négy falon belül lakik az számít!!!!!!!!!!!

márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ritka és meglepő családi sztori, amin jól lehet csámcsogni, de ennyi. Nem elítélendő, csak különös.

Sok boldogságot!

márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te boldog vagy? A lányodat szereti? A babát akarjátok?

Ennyi a lényeg, nem az, hogy a szomszéd Marika néni mit gondol.

márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!