Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 éves kisfiammal "összevesz...

2,5 éves kisfiammal "összevesztem"?

Figyelt kérdés

3 Túró Rudi volt az asztalon,egyet adtam a hugának,egyet neki egyet meg elkezdtem én kibontani,mire ordított,hogy ne egyem meg.Odaadtam neki,és mondtam,hogy vigye ki akkor a konyhába,és megkérdeztem,hogy nem érdemlem meg,miért nem,mi az,hogy ne egyem meg,erre nem szólt,jött volna hozzám,de én mondtam neki,hogy nincs haverság,hagyjon.Elment leült a babzsákfotelkájába,nézte a mesét,mi meg dalokat hallgattunk a kicsivel.10 perc után szóltam,hogy jöjjön hozzám,de rázta a fejét,hogy nem,kértem még1szer,jött,ordítva,hogy én zavartam el,apának kell adni a rudit,azért ne egyem meg.

Annyira felnőttesen mondta,annyira nagy lett a szemembe,én meg azóta is bőgök,hogy hogy bánthattam így meg.Már alszik,de ezt még élek nem felejtem el.

Máskor is "vesztünk" már össze,de mindig odaszaladt ha hívtam.Elfelejti ugyan??Máskor ilyet nem csinálok!!

Nehéz ezt így leírni,mert nem ismeritek,de mindent vártam tőle,csak ezt nem,hogy ilyet mond.

Nektek is volt már olyan,hogy ledermedtetek 1-1 mondaton?


2010. okt. 25. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom miről beszélsz,bár mi nem vesztünk össze,de nem ihattam a colából,amit apának vettünk.Nem iszom cukros dolgokat igy mindig azt mondtam a boltban a kislányomnak veszünk apának colát.De kaja után megkivántam egy pohár ide vagy oda.A kislányom sirva fakadt,kérdeztem mi a baj.Annyi mondott "cola apájé".Megkell zabálni.Persze a mi sztorink kicsit más.Aranyos a kicsid.Mostmár a boltban vegyetek rudit mindenkinek és engedd ő tegye bele a kosárba.Egyet apának,kistesónak,anyának és magának.
2010. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nagyot jót mosolyogtam a sztoridon. Tudom, Neked ez nem vicces, de magam elé képzeltem a jelenetet.

Az én fiam még 2 éves, Ő ilyeneket még nem produkált.

2010. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontottad el, hogy nincs haverság (amikor jött volna). Ilyen kis korban a szidást-büntetést egy pont után úgy kezdik értelmezni, hogy "anya nem szeret" - Te felnőtt vagy, ne menj bele ilyen sértődős játszmákba. Maradj higgadt, ha ordít, hogy ne edd meg a rudit, figyelmeztesd, hogy ordítva nem kommunikálunk, mondja meg szépen, hogy mi bántja, akkor tárgyalhattok. Az, hogy távollétében apa a favorit, természetes. Én ilyenkor azt mondom, hogy jó, akkor elteszem apának, és kérek az övéből egy harit. De ne aggódj, holnap új nap, új kezdet!!!
2010. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!