Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi édességet etettek...

Mennyi édességet etettek terhesen? (1 nap)

Figyelt kérdés
márc. 18. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
24.hétig elég sokat, főleg jégkrémet és milka csokit, aztán gdm-es lettem és semennyit. Nem szeretem az édesítőszereket, így inkább teljesen lemondtam róla.
márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beütött a hányinger az elsö trimeszterben akkor reggelente egy darab csokis kekszet. Az Aldiban vettük ez az egy valami volt ami segített semmi más a rosszulléten. Amikor a kivánosság volt akkor meg fagyit ettem naponta egy gombóc eper vagy zöldalma, mert megőrültem a fagyiért. Amiután az elmúlt nem kívántam semmi édességet.
márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Amennyi belém fért. Egyébként nagyon édesszájú vagyok, de az első 20 hétben direkt nem esett jól, szóval akkor nagyon keveset. A második 20 hétben már többet, de a "régi" cukorfaló énem valamikor kb. szülés után 4-6 hónappal tért vissza.
márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Amint pozitív lett a tesztem,nem tudtam semmilyen édeset lenyelni.
márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semennyit. Nem akartam gurulni
márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteget :) amúgy is édesszájú vagyok, hát még akkor… de ahhoz képest nem híztam sokat, pontosabban amit felszedtem, az víz volt, 3 nappal szüléd után 2 kg híján annyi volt a súlyom, mint mikor teherbe estem.
márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami elképesztő mennyiséget. Süteményt, csokit, nápolyit jégkrémet. Már akkor meghökkentem magamon, hogy ez baromi sok. De konkrétan eszméletlen módon kívántam. Soha azelőtt, sem azután nem voltam/ vagyok édesseges, sőt.
márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor megnyugodtam nem csak én kívánom ennyire :)
márc. 18. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Én kb a második trimeszterig csak sósat kívántam, utána az édeset, de akkor meg már nagyon sok volt a gyomorsavam és főleg az édestől.
márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindennap eszek valami édességet, de igyekszem egyensúlyozni, szóval ha egyik nap megeszek egy szelet csokitortát, akkor másnap "egészséges" édességet igyekszem (sovány túró vagy natúr joghurt/kefír gyümölccsel vagy házi müzlivel, amiben van aszalt gyümölcs és egy teáskanál lekvárral vagy csak sima gyümölcsöt sajttal, dióval). Cukros üdítőt, tejitalokat, gyümölcsjogurtot, pudingokat, tejdesszerteket nem ettem a terhesség előtt sem, inkább ha már édesség akkor csoki vagy süti. Vannak itthon cukormentes kekszek is (Gullón márka), egy-egy nap azzal trükközök. Elég édesszájú vagyok, és a terheléses cukrom jó lett, de igyekszem nem átesni a ló túloldalára (úgy általában az étkezésben sem, ha egyik nap vagy hétvégén elengedem magam, akkor utána pár napig jobban odafigyelek stb.). De egyébként mázlim van, mert elkerültek a nagy falásrohamok, max. a gyomorégés miatt iktatok be mostanában egy 6. étkezést este 10kor, de az tényleg valami egészséges cucc mindig. De 6 hét még hátravan, ki tudja mi lesz! :D
márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!