Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tippek, trükkök kezdő anyukáknak?

Tippek, trükkök kezdő anyukáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan megszületik az első kisbabám és érdekelne, hogy van-e olyan praktikátok, tippetek bármilyen területen, ami nem olyan ismert, de nagyban megkönnyítette a mindennapokat?


Tényleg bármi érdekel :)



márc. 21. 08:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a hozzászólásokat,de akit én máshogy csinálnék,illetve ami sokat segített,vegyesen:

Kajarendelés. Ez meg most is van,hiába 14 hónapos. Egy vegigaludt ejszakam nem volt még,segítség semmi,férjem egész nap dolgozik. Megdöglenék,ha még főzni is kellene

Az elején hordoztam volna. Négy hónapig kolikas volt,én meg folyton kézben tartottam. Fingom nincs miért nem hordoztam,most már hordoznek.

Le leszek pontozva,de kicsit bevezették volna a tápszert is,mondjuk három hónapos kora után,hogy szokja. Kilenc hónapos voltam,ikor már hallucinaltam a nem alvastol,és tapszerrel próbálkoztunk hogy a férjem is etetni tudna. Nem fogadott el semmit,egy éves korában hála isten leválasztotta magát,de ha tudom,ez lesz,éjszakára szép lassan bevezették volna már viszonylag hamar a tápszert.

Ne olvass semmilyen baba mama fórumot,gyakorit,googlet,semmit. Segíteni nem fog,ellenben a maradék erőt is elveszi.

Nyugodtan oszd el kettővel,hárommal,hússzal,százzal más emberek tapasztalatait.

Ha jó szívvel adnak segítséget,fogadd el. Ha nem,itt az ideje leépíteni azokat az embereket akik csak lehuznak

Fogadd el,hogy egy időre háttérbe szorul az,hogy nem akkor fogsz enni,inni aludni mikor akarsz.henm amikor tudsz. A hobbikra ez fokozottan érvényes.

Fogadd el,hogy az alap rend fenntartása sem fog mindig menni, nemhogy a nagyobb takarítás. Lesznek napok,mikor rtek lesz,te meg bogni fogsz a zuhany alatt. Teljesen normális.

+1 engem ugyan nem érintett,de a szülés utáni depresszió nem játék. Ha ilyet tapasztalat,kérni kell.segitseget.

márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!