Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdő vagyok, első baba lesz....

Kezdő vagyok, első baba lesz. 😃Ha júni 15én volt a mensim első napja és 28 napos a ciklusom akkor holnap leszek 5 hetes igaz ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnapután töltöd az 5 hetet.
2022. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan tegyük is akkor tisztába: ha holnapután töltöd az 5 hetet, azzal automatikusan belépsz a 6. Hétbe.

Szóval 5+0, 5 hetes vagy vagy a 6. Hétben vagy egészen 6+0ig, amikor is belepsz a 7. Hétbe és 6+3, 6+6 a 7. Hét amíg nem toltod a 7+0-t, ami meg belépő a 8. Hétbe. 7+4 naposan 7 hetes leszel, vagy a 8. Hétben.

Szívesen 😊

2022. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez így van,tökéletes megfogalmaztad.👍🏻


Kedves kérdezô!


Én ma vagyok 5+4 napos,azaz a 6.hetet taposom.


Te hogy vagy?Nálam a fáradtság és haspuffadás dominál.

2022. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlanám ehhez a PregnancyTracker, vagy PregHello appot, ott kiszámolja utolsó menstruáció alapján, hogy hány hetes vagy, és tudod végig követni. :)
2022. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát elég változó egyébként 😃

Egyik pillanatban hihetetlen boldog vagyok aztán a másikban minden hülyeségen sírni tudnék 😃

Igen igen … puffadás van nálam is illetve alig bírom ki munka közben hogy ne menjek be az öltözőbe aludni 😂

Olyan fáradt vagyok mint aki egy hete nem alszik 🤔

Étvágyam jó, néha émelygek picit de nem vészes, kicsit szédelgős vagyok mostanság, hányás hálistennek nem volt még.:)

2 hét múlva megyek először dokihoz és már nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen mert már nagyon vártuk a kis csodát, és sok küzdelem után végre úgy néz ki hogy megkapjuk!:)

Ha gondolod írj majd ide hogy veled mi újság , hátha tudunk tapasztalatot vagy segítséget adni egymásnak!:)

2022. júl. 18. 17:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4# le is töltöm 🥰
2022. júl. 18. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
*...majd privátban... 😉
2022. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a 2-esnek írtam,hogy tökéletesen megfogalmaztad.Látom,hogy valaki lepontozott,szomorú🥺


Nah de mindegy kedves kérdező én drukkolok neked.29-én megyek dokihoz az első uh-ra.


Majd jelentkezem.

2022. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért lettél lepontozva,mert nem reveláns a hozzászólásod.
2022. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Én egész nap éhes vagyok, de viccen kívül, megeszem az adagom, és a következő fél vagy egy órában megint olyan érzés mintha egésznap nem ettem volna.

A derekam majd leszakad, néha a hasam is fáj, mellem feszül, de ezeket mint örömmel viselem, ha a kis csepp jól van, és rendesen fejlődik.

Én egy hét múlva megyek dokihoz, már alig várom.

Bár én nem tudom hány hetes, elég bonyolultan jött ki a lépés.

Olyan jó ezt leírni, annyira büszke vagyok, csak még senkinek sem akarom elmondani, amíg minimum a 3. hónapba nem lépek.

Ha szeretnél nekem is írhatsz.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, neten vannak jó kis kalkulátorok, amik kiszámolják. Viszont van olyan is ami a ciklust is beleveszi és van olyan is ami csak mensi alapján számol.

2022. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!