Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lemondhatok végleg a gyerektém...

Lemondhatok végleg a gyerektémáról?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok,munkám nincs,kapcsolatom sem. Hogy lehet beletörődni hogy már nem lesz gyerekem amikor mindig szerettem volna?
márc. 22. 09:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
16%
Lehet egyedül is ha anyagilag belefér, spermadonor, örökbefogadás... Gondolom biztos jól élsz ha megteheted hogy nem dolgozol
márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Keresek munkát,de szülni nem egyszerű úgy hogy nincs munkahely ami visszavesz, és társ sem.
márc. 22. 09:38
 3/36 anonim ***** válasza:
37%
Nézz hisztis, ordító, berendezést szét szedő gyerekekről, lestrapált, tönkre ment anyukákról videókat, és hátha elmegy a kedved.
márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem megy el a kedvem tőle. Mindig szerettem volna gyereket, csak a körülmények miatt nem alakult jól. Tudom mivel jár a gyereknevelés és számomra mindent megérne.
márc. 22. 09:45
 5/36 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezhetem hogy sikerült 40 éves korodra eljutni idáig?
márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Betegségek, rossz párkapcsolatok, stb.
márc. 22. 09:49
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 40 évesen még nem kell lemondani, a lombik is azt hiszem 45 éves korig támogatott. Még ha találsz munkát és párt, 1-2 év múlva is simán vállalhasz babát :) És akkor normálisan mész gyed-re, egy remélhetőleg stabil kapcsolatból (persze a lombikot csak amiatt írtam, hogy 45 éves korig azért nem áll meg az élet, sőt van aki azon túl is mindent megtesz a babáért...) Én 23 és 38 évesen szültem, azért 23 évesen frissebb voltam, hozzáteszem :)
márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne mondj még le róla, ha teljes szivedbol vágysz rá. Keress gőzerővel munkát, és olyan férfit magad mellé, aki szintén szeretne gyereket, belátható időn belül, vess be minden randi appot, társasági eseményt, stb, és összejöhet még..az se biztos, hogy csak lombikkal, pl férjem nagyfianak 41 éves volt az anyja, amikor szülte a mostohafiamat, természetes úton esett teherbe, makkegeszsegesek maradtak :) én drukkolok :)
márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztos. Én is így voltam 40 évesen. Most 42 vagyok és babát várok.
márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%

Hát nézd. Szerintem nem tegnapról mára lettél 40 éves. Egyrészt.

Másrészt meg ugyanúgy élsz tovább ahogyan eddig, mibe kell beletörődni???

márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!