Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan építsem le az egyik...

Hogyan építsem le az egyik munkatársamat, aki a gyerektémával jön folyton?

Figyelt kérdés

Már az agyamra megy.

Első gyerekét várja, 8 hetes. Másfél évig próbálkoztak, mire sikerült nekik. Nagyon szuper, gratuláltam neki.

Már az agyamra megy, mert már 2-3 hete ez a téma. De folyamatosan. Mi legyen a neve, hogy mondja el ennek, hogy mondja el annak, meg fog-e a baba sérülni, hogyha megvizsgálja az orvos, hallani fogják-e a szívdobogást, meddig lehet fürdeni, stb. De állandóan. 8 órás a munka. 8 órából vagy 6-ot biztos ezt hallgatom. Már napok óta csak egy szavas válaszokban válaszolok, sokszor direkt nem figyelek és nem veszi magát észre, hogy nem érdekel. És már szinte mindenkit kiidegel.

8 hetes, és játsza az agyát, hogy ő már mindig enne, meg éhes, meg úgy jár-kel az irodába, mint egy manöken a hasát fogdosva.


2022. jún. 27. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Adj neki egy terhességröl szóló könyvet, hogy olvassa el, mert a kérdései alapján fogalma sincs az egészröl. És kérd meg, hogy ha elolvasta és még van kérdése, az orvosához forduljon vele, ez nem munkahelyi téma.
2022. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mit dolgoztok? Nem használhatsz fullhallgatot?
2022. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy legyen kedves ne zavarjon, mert nem haladsz a munkával. Érted, hogy örülsz, de nem tudsz neki segíteni és sajnos nem is érsz rá.
2022. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy én gonoszul beszúrnék neki, hogy "nyugi, 12 hetes korodig bármikor elvetélhetsz. Eleg utána ezeken töprengened"
2022. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

8 hetes és 2-3 hete ez a téma?? Szóval kb egy pozitív teszttel a kezében már beharangozta az egész munkahelynek, hogy ő sikeresen teherbe esett? Meredek, már csak azért is, mert ezt nem igazán szokták nagy dobra verni a 12.hét előtt, hisz addig sajnos megvan az esély a vetélésre.


Én simán megmondanám, hogy ne haragudjon, értem én, hogy boldog miegymás, de ez egy munkahely, szeretnétek haladni a melóval, ha kérdése van tegye fel az orvosának, ez nem éppen munkahelyre való téma.

2022. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy jöttünk rá, hogy elkéretőzött 1 órával hamarabb orvoshoz. Kérdezte a főnök, hogy mi van vele, beteg? És nem akart válaszolni, és rögtön levágtuk, hogy terhes. Ha azt mondta volna, hogy bőrgyógyászhoz megy vagy valami, akkor nem jöttünk volna rá.
2022. jún. 27. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Hú de faraszto lehet. Én fülhallgatót raknek be napközben,és látványosan belemerulnek a munkába. Max kávézás, ebéd alkalmával hallgatnam meg udvariasan a szajmeneseit. Kellett is már így tennem, mert volt egy kollégám aki idegesítően sokat beszélt (nem gyerekről, de fárasztó volt)
2022. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennél nagyobb gondod ne legyen.
2022. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Most már jobban érzed magad 8, hogy ezt ide böföghetted? Fel nem foghatom, hogy mi a jó az ilyen jellegű kommentekben, így vezeted le a felgyűlt feszkót? Siralmas. Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni egy témához, minek kommentelsz? Mindenkinek a maga gondja a legnagyobb, a kérdező esetében pedig abszolút érthető, hogy már baromi zavaró hetek óta, napi 6 órában a terhes kollegina ömlengését hallgatni. Neked lehet nem lenne gond, neki az, így fel mert tenni egy ártatlan kérdést, kövezzük mindjárt meg érte.
2022. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha másfél évet próbálkoztak, akkor én elhiszem, hogy neki ez most a világ csodája. De ti megmondhatnátok neki szépen, hogy ez így sok. Nem kellenek szerintem az aljaskodások. Szerintem észre sem veszi, annyira boldog, hogy végre sikerült. Meg lehet ám neki mondani. Nem ilyen stílusban nyilatkozni.
2022. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!