Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyöngyikét evett a gyerek?

Ha gyöngyikét evett a gyerek?

Figyelt kérdés
Oviban történt szóval nem láttam. Állítása szerint rágott rajta de ki is köpte nem nyelte le. Írják hogy minden része mérgező de azt nem mi a tünet. Szóval mire figyeljek?
márc. 22. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Heim Pál mérgezés infó vonal
márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Húha... óvónők látták?Nem is szóltak időben napközben?Mert akkor biztosan rendőrségi ügyet csinálnék én. Egyébként Heim Pál toxikológia,hívd fel a vonalat. Bár ahol én dolgoztam és mérgező növény került a gyerek szájába,már jöttek be azonnal,gyomormosás. De így most nyilván más a helyzet. Hívd fel,lehet nem okoz semmi komolyat.
márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
2# vagyok. Meg így,hogy nem nyelte le,az azért a jobb verzió kérdező. Sőt
márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet ilyen növény az óvódában? Ezt mindenképp jelezzétek a vezetőnek, hogy tüntessék el. Hívd fel a Heim Pált, lehet bekell vinni kivízsgálásra
márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam. Azt mondták ekkora mennyiségben nem okozhat problémát. Nyilván amúgy nem tudják az óvodában sem hogy mérgező. Én se tudtam eddig. Nálunk is volt mikor gyerek voltam.
márc. 22. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Gyöngyvirágra gondolsz? Azt mondjuk elég gáz, ha nem tudják az óvónők. Kb.minden tele van vele ilyenkor, hogy nehogy összekeverjék a medvehagymával, ami nagyon hasonlít rá, mivel a gyöngyvirág mérgező!
márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem. Gyöngyike. Fürtös gyöngyike. Egy lila virág
márc. 22. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

6!


A gyöngyvirág még nem virít. Majd májusban. Szerintem épphogy kihajtott a levele!!


A gyöngyike lila.

márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Jaaa, bocs, az más. Az lehet, hogy nem olyan közismert.

#6

márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

2# vagyok. Aki lepontozott,annak remélem szebbé tette a napját. :) Semmi rossz szándék nem volt abban,amit írtam. Biztosan másképp látnátok az életet,ha ennyi mindent láttatok volna. No,mindegy. Az óvodának pedig igen is kötelessége tudni,hogy mérgező növény van ott. Ha beleeszik egy nagy darabot és gond lesz,az ő felelősségük. Ennyi erővel mérgező gombába is ehetett volna.

Örülök,hogy nem lett gond kérdező.

márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!