Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás/kisgyerekes anyák! Ti...

Babás/kisgyerekes anyák! Ti tudtok tanulni a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor írjátok meg mit tanultok,mennyi idős(ek) a gyerek(ek),van-e segítséged (nagyszülők,rokonok,fizetett sitter,kajarendelés,bármi),illetve amit még fontosnak tartasz.
márc. 13. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Egy kávét nem tudok nyugton meginni, nem hogy tanulni 🤣


2.5 éves, segitség nincs. Születése óta nem volt 1óra nyugtom egyhuzamban

márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem. Elterveztem, hogy megcsinálok két nyelvvizsgát. Egyiknél szintlépés másiknál csak alap. Hát örülök, ha van 10 szabad percem. Segítség nincs. Férjemmel ketten vagyunk. Ő napközben dolgozik.
márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen segítségem nincs a tanuláshoz, nem is volt, azt leszanitva, hogy a férjem az elején vizsgakor eljött a kicsivel együtt és megvartak a kocsiba. Mióta ovis, addig oviban van nyilván. 3 hónapos volt mikor a ped aszisztens képzést csináltam. Utána emelt érettségit tettem. Aztán egyetemet kezdtem levelezőn szocialpedagógiat tanulok. 3 évesen aludta át az éjszakát először, és 3,5 éves koráig cicizett. Hasfajos volt, aktív gyerek. Sosem tőle vettem el az időt, rengeteget foglalkoztam, foglalkozok vele. Mikor aludt akkor tanultam, vagy mikor épp elvolt. 3,5 éves kora óta dolgozok is mellette. 4es atlagaim vannak államin, szóval nem lehetetlen. Szeretek tanulni.
márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Két kicsi mellett csinálom a jogsit, csak a férjem segít, de ő dolgozik 3 műszakban

Azért nem lehetetlen

márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Kreszt megtudtam csinálni akkor volt 1 éves
márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon békés, magát lefoglaló fiam van. Amit telefonról fotelben lehet, azt tudom-tudnám tanulni. Géphez, asztalhoz nem tudok ülni, könyvet kitépi a kezemből. Lelki erőm nem feltétlenül van hozzá, de fizikai lehetőségem lenne. Alvásidőben a disszertációm írom, mondjuk hetente 4-5 nap fél-másfél órát, ahogy sikerül.
márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem indult el tudtam. Azóta nem.
márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nappal lehetetlen, max 20 percet alszik, éjjel meg 2,5- 3 orankent kel. Őszintén örülök ha luk van a s.ggemen.
márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Az elso gyerek mellett eretsegiztem le

A masodik alatt epiteszmernoknek tanultam

A harmadik alatt epitomernoknek.

Az utobbi kettonel 2/3 gyereke elvalt anya voltam.


Mondjuk az utolso lazabb volt csomo targyat tudtam akerditalni 😁

márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de még egyszer,ezek is fontosak:

Ha igen,akkor írjátok meg:

1.mit tanultok

2.mennyi idős(ek) a gyerek(ek)

3.van-e segítséged (nagyszülők,rokonok,fizetett sitter,kajarendelés,bármi)

(+1.illetve amit még fontosnak tartasz.)

márc. 13. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!