Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Donald névről mit gondoltok?...

Donald névről mit gondoltok? Adnátok a fiatoknak?

Figyelt kérdés

márc. 27. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább Donát
márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kacsa jut eszembe. Sosem adnám nem szivatnám a gyerekem így meg.
márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
9# az én ismerősömnek is kacsa volt a beceneve a Donald név miatt. Én úgy ismertem meg, hogy kacsa, aztán egyszer kérdeztem, hogy miért hívják így, aztán akkor mondta, hogy az igazi neve miatt. Régen volt már vagy 15 éve.
márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Biztos nem gyakori ez a név. Nem érdekes, hogy hárman is ismertek egy Donaldot? És mindenkinél kacsa jött elő és már régen? Lehet, ugyanazt a Donaldot ismeritek.😂

Kivéve, akinél a vezetéknév az...

márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy emberről beszélünk. Elköltöztek innen kb 2 évre rá, hogy megismertem. Azóta én se találkoztam mással akit így hívtak volna.
márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami távolabbi rokon gyerek neve volt Donát, de már arról is a Donald kacsa jutott eszembe mindig.
márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnék magyar gyereknek nem magyar nevet? Nekem amúgy se tetszik, de ez így már mellékes is.
márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Donaldot nem. Mit szólsz a Donathoz inkább?
márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is Donald kacsa jut róla eszembe, mint kábé mindenkinek. Kizárt, hogy ilyen név megforduljon a fejemben. A Donát, amit már páran javasoltak, az rendben van.
márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Trump miatt pláne nem nevezném így. Az egy futóbolond!
ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!