Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El viszi a gyámhivatal?

El viszi a gyámhivatal?

Figyelt kérdés
Gyermekeim védelembe vannak véve. A problémák amik miatt a védelembe vétel történt 90%ban megoldották már de folyamatosan dolgozunk az ügyön. 3 hónapja tart a védelembe vétel.az esetmenedzser tudja hogy dolgozom azt is hogy délután mikortól vagyok itthon.ehhez képest folyamatosan a délelőtti órákban keresne fel és jönne csaladlatogatasra.persze így nem jön össze neki.most hivatalból eljárás indult kaptam papírt amibe a téma a gyermekeim nevelésbe vétele/ideiglenes gondozási hely megjelölése. Lesz egy tárgyalás.jol sejtem innen nincs vissza út és elviszik őket ? Mit tudok tenni? Az előírt feladatok nagy resze teljesült már a többi ( pl a ház lakhatobba tétele) folyamatban de ezt mondta is a gyamugyes hogy nem rögtön télen várja el de tavasszal kezdjem el ha jó idők lesznek. Egyébként a gyermekeim nem fáznak enni mindig van mit. Bejelentett munkahelyem van.

márc. 28. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek hozzá de ha leírtad hogy kaptál levelet miszerint elindítotrak az ideiglenes lakhatást máshol akkor valószinűleg elviszik
márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tárgyalás lesz akkor majd az ott megállapított tények alapján döntenek. Ott elmondhatod mit tettél eddig stb.

Addig nem biztos, hogy elviszik, ott fog eldőlni.

márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen tárgyalás lesz csak mivel a papíron az van hogy ideiglenes hely kijelölése így nem tudom hogy ez már biztos e hogy el viszik őket én próbálok mindent megtenni mondtak kicsi a ház amiben lakunk folyamatban van hogy veszek nagyobbat csak sajnos az esetmenedzser azt mondja nem vagyok együtt működő mert soha nem jut be az ingatlanba de nem tehetek róla hogy mindig akkor jönne mikor tudja hogy dolgozom sokszor el mondtam délután fél 3tol vagyok otthon mert 2ig dolgozom miért nem délután jön nem értem nem ülhetek otthon a gyermekeimet el kell tartanom
márc. 28. 22:26
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
A cselekvési tervbe meg vannak határozva kinek mi a kötelessége. Mivel ez hatósági döntés, kötelező az együttműködés. Te ezt nem tartod be. Te sem keresed gondolom az esetmenedzsert akár telefonon, hogy egyeztessetek időpontot. Így ahogy leirtad a te általad vállalt részt a kötelező együtt mukodessel nem vállalod. Azért vihetik el a gyereket, mert ezalapjan úgy néz ki, nem akarod megszüntetni a gyermek veszélyeztetettségét.
márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előző nap fel kéne hívod és elmondani még egyszer hogy mikortól vagy otthon és szeretnél beszamolni az eddigi fejlődésről pl. Ez már kapcsolattartás, törekvés. Amit te csinálsz bekenyugvas anélkül, hogy bármit tennél. Az esetmenedzser aktajaba annyi látszik, hogy sikertelen családlátogatás, sikertelen családlátogatás..
márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor jelzi előre,hogy mikor megy? Megbeszéled vele,hogy aznap később jó egy órával? Vagy utána felhívod? Vagy ez hogy.
márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem jelzi előre csak jön. Van hogy hagy papírt van hogy nem. Rengeteg alkalommal próbáltam hívni miután papírt találtam ( amit persze tudok bizonyítani a telefonom hivaslistajaval) de szinte sose veszik fel a telefont.kertem másik számot állításuk szerint ha lehetőség van rá felveszik. Nekem viszont nincs időm egész nap telefonálni mert a munkahelyemen nem lehet. Ők telefonon sosem hívnak.
márc. 28. 22:46
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Úgy kéne, hogy legyen nyoma, hogy te szeretnél együttműködni. Pl.írd meg e-mailben, hogy hol dolgozol, mettől-meddig szól a munkaidőd és azon túli időszakra kérj időpontot. Enélkül tényleg csak rosszul jöhetsz ki, mert ő beírja, hogy keresett, te meg nem fogadod.
márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az esetmenedzser főnökénél tehetsz panaszt. De bizonyítanod kell,hogy szeretnél együttműködni. Legyen email. Híváslista.
márc. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Meg tudod oldani, hogy nyomtalanul eltűnjetek az országból még ma?

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a csillagokat is lehozhatod az égről, akkoris kinézték a gyerekeidet, hogy elviszik őket. Egyszerűen nem igaz, hogy ennyire ostoba legyen egy ember, hogy nem fogja fel meddig tart a munkaidőd. Direkt megy akkor, amikor nem vagy otthon.

márc. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!