Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El viszi a gyámhivatal?

El viszi a gyámhivatal?

Figyelt kérdés
Gyermekeim védelembe vannak véve. A problémák amik miatt a védelembe vétel történt 90%ban megoldották már de folyamatosan dolgozunk az ügyön. 3 hónapja tart a védelembe vétel.az esetmenedzser tudja hogy dolgozom azt is hogy délután mikortól vagyok itthon.ehhez képest folyamatosan a délelőtti órákban keresne fel és jönne csaladlatogatasra.persze így nem jön össze neki.most hivatalból eljárás indult kaptam papírt amibe a téma a gyermekeim nevelésbe vétele/ideiglenes gondozási hely megjelölése. Lesz egy tárgyalás.jol sejtem innen nincs vissza út és elviszik őket ? Mit tudok tenni? Az előírt feladatok nagy resze teljesült már a többi ( pl a ház lakhatobba tétele) folyamatban de ezt mondta is a gyamugyes hogy nem rögtön télen várja el de tavasszal kezdjem el ha jó idők lesznek. Egyébként a gyermekeim nem fáznak enni mindig van mit. Bejelentett munkahelyem van.

márc. 28. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, ha annyi eszed sincs, hogy hivatalosan jelentsd, hogy hogy alltok és miért sikertelen a latogatás, akkor igen

Semmi mast nem kellene tenned, csak írásban (tértivevény vagy email) jelezned, hogy hogy haladsz és mikor tudnak elérni. Már se lenne félnivalód.

márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a többiekkel. Én is jelezném emailben,postai úton is,hogy mettől-meddig tart a munkaidőm,melyik napokon,és legyenek szívesek ezután jönni vagy pedig egyeztessenek előre,hogy szabit tudjak kivenni. Illetve én az esetmenedzser főnökét is megkeresném egy levéllel,hogy hogy működhet az,hogy téged minden családlátogatáson a munkaidő alatt keresnek. Ha ennyire akkor akar látni,keressen a munkahelyen. :D Nem agysebészet leírni és megjegyezni nekik azért,tehát picit én is azt érzem,hogy ha te ezt jelezted már többször,hogy erre megy ki a játék direkt csinálja... de nyilván innen nem tudjuk mi a helyzet nála vagy nálad. Egyébként se teljesen értem ezt a váratlan látogatást,az ember bárhol lehet az alatt a 2 perc alatt,boltba/ügyeleten/háziorvosnál/munkahelyen,bárhol. Gyerekek ilyenkor hol vannak,oviba?suliba?
márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer volt dolgom családsegítőssel, hozzánk is váratlanul jött ki, otthon se voltunk, hagyott papirt, de amikor felhívtuk, felvette, és egyeztettünk időpontot. Sajnálom, hogy veled így kiszúrnak. De ne hagyd annyiban! Csak ne ellenségesen keres meg a felettest. Ne úgy, hogy panaszkodj, hanem úgy, hogy segítséget kérsz a jobb kommunikáció érdekében. Ne ellenség legyél, hanem partner, aki a megoldást keresi. Ne vádakat fogalmazz meg, hanem megoldandó problémákat. Akkor is ha magadban állati dühös vagy, és joggal.
márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon furcsa a sztori. Tudják, hogy dolgozol, hisz ez alap, mert miből legyen pénzed. Miért keresnek munkaidőben, és miért rónák fel neked? A gyerekek ekkor kivel vannak? Ovi, iskola? Vagy ki van otthon?
márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
12# vagyok. Amúgy én még azt is megcsinálnám,hogy ha ilyenkor nem érem el telefonon,akkor bemennék közvetlenül személyesen még akkor.
márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, a hivatalok is 16 kor zarnak. Van ahol 15.30 ha 7kor kezdenek. Nem eri elnoket csak munkaidoben.
márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16# Na,az pont jó! Akkor még pont eléri őket. :) 15# voltam.
márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

Rég sz@r, ha a gyámhivatallal van ügye az embernek. Nem értem, miért vállal sok ember pucos $eggre gyereket??? Kis lyukba, ahol egymás hegyén-hátán vannak, befúj a szél a penészes falakon...

Viszont nincs annyi nevelőszülő, amennyi gyereket ki kellene emelni, olyan sok van, akiknek ilyen körülmények között kell felnőni.. mint a középkorban.

márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Utolsó.. nem puccos seggre vállaltam gyereket. Egyedül maradtam velük. Egyedül segítség nélkül vettem egy házat ami szerintük kicsi az egyik gyerek(fiú) külön szobában van a kislány velem egy szobába mert csak 2 szobás a ház.

Amíg én dolgozom ők iskolában vannak így nincs otthon senki.termèszetesen kivétel ez alól ha valamelyik beteg akkor tpre megyek.

márc. 31. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!