Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nevelőanyja vagyok egy 13...

Ha nevelőanyja vagyok egy 13 és egy 18 éves gyermeknek mik azok a háztartási feladatok amiket nekem illik megcsinálnom?

Figyelt kérdés

Szennyesruha kihozása, koszos tányérok kihozása, szétdobált szemét kihozása a gyermek szobájából az én feladatom e...

Elvárhatom, hogy a saját szobájukban felporszívozzanak...

A szóban forgó gyermekek édesapja azt mondta, hogy inkább ő megcsinálja ezeket, mintsem a gyerekeivel ezek miatt következetes lenne!



márc. 29. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Vicces, mikor kamaszokról szól a kérdés, és anyukák jönnek dicsekedni, hogy az ő 6 meg 8 éves gyerekük ezt meg azt már rég megcsinálja. Ők is ugyanilyen lusták és rendetlenek lesznek majd kamaszként, mivel ez egy életkori sajátosság, és nem nevelés kérdése. Persze nem kell takarítani utánuk, meg kiszolgálni őket. De hogy Bercike 9 évesen mit csinál, annak semmi köze ahhoz, hogy 14 évesen mit fog majd csinálni.
márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves felnőtt, a teljes háztartást el kell tudia látni, de egy 13 évesnek is minimum a takarítás, mosás, teregetés, egyszerűbb ételek készítését tudnia kellene.
ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akár nevelőanyja vagy akár nem, nem az a kérdés, hogy neked mit illik, hanem az hogy az általad felsoroltak miért nem magától értetődően az ö dolguk?
máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!