Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 eves ferfiak! Bevallalnatok...

50 eves ferfiak! Bevallalnatok egy gyereket ennyi idosen fiatalabb notol?

Figyelt kérdés
márc. 29. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

51 éves vagyok.

Ha elvált lennék, lenne egy max. 35 éves párom, akivel úgy érezném, hogy hosszú távon meglenne az összhang, valamint olyan jövedelmem, hogy a meglevő két gyerekem nem érezné meg, hogy egy harmadikat is eltartok, akkor igen.

márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
15 évvel vagyok fiatalabb a ferjemnel, 4 éve született gyerekünk. Most 30 éves vagyok. Azt mondta szeretne még egyet 50 körül, megfiatalitja a gyerkőc. :)
márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
2-es, a környezetemben az összes idős apa ezt mondta, mikor gyerekük született. Mire kamaszok lettek a gyerekek, szinte mindegyikük lepukkant. Azért 40 évesen és 50 évesen gyereket vállalni nem ugyanaz.
márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmiképp sem. Élvezném inkább az életemet, nem akarnék még legalább 18 évig azért dolgozni, hogy gyereket kelljen etetni, ruházni. Annyi jó dolog van az életben, amire így is kevés idő és pénz jut.
márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem feltétlenül, sok mindentől függene.
ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése. :)
ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
ha bírod a gyűrődést,és tudsz mászni kúszni szaladni és qúrvajó az egészséged ( megéled a diplomaosztóját ,példa)akkor szerintem nem lehet akadája.
ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!