Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A takarítás, házimunka,...

A takarítás, házimunka, bevásárlás nagy részét ki végzi a családban a GYED, GYES idején? Az apuka, aki dolgozik, vagy az anya, aki otthon van a gyerekkel?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért, én aki otthon vagyok a gyerekkel, csak vakarom? Ja, hát a bébiszitter ugyanezért valóban elég komoly fizetést kap, mint én, az anyuka...


Elég szomorú, megjegyzem, totál lenézett az anyaság "ez a dolgod, hogy maradj otthon a gyerekkel", de ne hisztizz, jaj szegény pasi mennyit dolgozik, és sorolhatnám.


Ja, én egész nap hajat vasalok, körmöt festek, és nem foglalkoztatom, életben tartom az örökmozgó gyereket, aki félperc alatt kinyírná magát kb, olyan eleven.

De ez normális, lószr fizetésért ugye.

ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!