Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek becsúszik a baba, és...

Akinek becsúszik a baba, és még nem tervez gyereket és nem is áll készen a gyereknevelésre, de megtartja, mennyi idő, mire belejön a szülőségbe?

Figyelt kérdés

Csak mert azt mondják, hogy egy gyerek nagyon sok nyűggel, fizikai, anyagi és lelki megterheléssel, idegeskedéssel és stresszel jár, és erre nem lehet felkészülni.

De mégis annyian tartják meg a becsúszott babát, és úgy nevelik, mint azok a szülők, akik tudatosan tervezték.


ápr. 11. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi már a szakítás szélén álltunk mikor kiderült hogy 7 hetes terhes vagyok. Akkor nagyon be voltam tojva hogy hogy fogjuk ezt is megoldani mikor annyit veszekedünk enélkül is. Össze költöztünk és azóta is együtt vagyunk és életemben nem voltam ilyen boldog mint most. Tudom egy gyerek nem old meg mindent és sokszor csak ront a helyzeten hogyha egy problémás kapcsolatba születik, de nekünk meg ez volt a megváltás. A terhességem alatt mindent helyre tudtunk tenni. Ja és az előtt hallani sem akart gyerekről!
ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 őszintén jól esik ilyet olvasni 😊
ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!