Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy elhagyom a...

Megtehetem, hogy elhagyom a bántalmazó párom terhesen és kiköltözök külföldre?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok és olyan messzire szeretnék menekülni, amilyen messzire csak lehet. Tud valamit tenni, ha kiköltözöm külföldre és soha többet nem jövök vissza?

ápr. 13. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Van teljes hatályú apai elismero nyilatkozat vagy házasok vagytok?
ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk se hazasok es apasagi nyiltakozat sincs
ápr. 13. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Akkor simán.
ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Simán oda mehetsz akkor ahova akarsz. Csak nehéz lesz egy csecsemővel ha nincs hatalmas megtakarításod.
ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Kimehetsz, de terhesen miből fogsz ott megélni?
ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz inkább bántalmazott nőknek/anyáknak kialakított védett helyre menni? (Nem jut eszembe, mi ezeknek a nevük) Ott szaksegítséget is kaphatnál (pszichológusra gondolok elsősorban), a rendőrséget is bevonjátok, stb. Kitartást kívánok és sok szerencsét a meneküléshez és a terhességhez is!
ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem itt születtem és az egész családom szinte ott van. Nem a semmibe mennék. Plusz kettős állampolgárságom van.
ápr. 13. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ja! Hát akkor persze, menj, mire vársz? De azért pszichológus segítségét (kint) majd mindenképp vedd igénybe, hogy fel tudd ezt dolgozni.

#6

ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Menj minél hamarabb! Ha fizikailag bánt, akkor nehogy baja essen a babának is. Ha mentálisan, akkor meg stresszes vagy, ami szintén nem jó neki. Ha megszületik, akkor nagyon nagy segítség lesz az, hogy a családoddal leszel. Meg is fogsz nyugodni. Hajrá és kitartás!
ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤️
ápr. 13. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!