Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után milyen torna?

Szülés után milyen torna?

Figyelt kérdés

Alapból vékony alkat vagyok, viszont 15 éve sportoltam rendesen.

Feljott kB 17 kg a terhesség alatt, de igazán csak a hasam nőtt. 175 cm és 73 kg vagyok ( első gyerek előtt 60 voltam).

2 hete szültem, a hasam lapos, de baromira van mit fogni rajta, a combombol is szeretnék leadni, de leginkább az zavar, hogy olyan fatörzs alakom lett. A csípőm szélesebb lett, alig tudok felvenni valamit. Elsősorban a hasamon szeretnék változtatni, hogy ne legyek ennyire ,, egybe".

Mikor és milyen tornát javasoltok ami erre fekteti a hangsúlyt?



ápr. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Intimtorna. Én ezt a szülés napján is már elkezdtem csinálni, rengeteget dobott a későbbi életemen. Ez a fő kérdésre :D

A többi az idővel alakulni fog. Amúgy szerintem a pilates, illetve a célirányos szétnyílt hasizom-torna (2 héttel szülés után még gyanús, hogy nem zárult össze teljesen, attól is lehet "fatörzs" formád) akkor is jó, ha éppen nem vagy érintett. Nekem ezek nagyon sokat segítettek, hogy feszesebb, formásabb legyek. Amúgy a legtöbb tornát 6 hetes kortól javasolják, mert addig még magától is javulhat egy csomó minden.

ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
A Gyerünk anyukámnak van kifejezetten gyermekágyas időszakra való tornája, és szülés utáni regenerációja :)
ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne már,két hete szültel,ne legyél ilyen szigoru magadhoz. Eljön majd az idő,hogy edzhess,de az nem most van. A gyermekágy hat hét,tartsd be,kell a regeneráció! Az intim torna és a gyermekagyas tornák viszont tényleg jók,de a regenerációra van elsősorban,nem arra,hogy a régi farmerunkbe beelferjunk

Egyébként,nem szívesen írom,de van,amivel meg kell majd barátkozni. A csipőm nekem is nagyon kiszélesedett,és semmi sem jön rám a régi gatyaim közül. Mindezt úgy,hogy kevesebb kiló vagyok,mint terhesség előtt (65-tel estem teherbe, 85-tel mentem szülni. Most 60 vagyok.)

ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!