Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vállalnak emberek 4-5...

Miért vállalnak emberek 4-5 gyermeket?

Figyelt kérdés
Nem provokáció és nem ítélkezés pusztán érdekel és ennyi. Köszönöm a hasznos válaszokat!

ápr. 16. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem tudnak védekezni és mindig becsúszik. Kevés olyan van, aki szándékosan vállal annyit. Azzal nem is lenne gond, ha egy gazdag család bevállal annyit, de aki egy gyereket alig tud eltartani és mégis 4-5-öt vállal, az nem normális szerintem. Utána meg megy a panaszkodás, kéregetés, irigykedés azokra, akiknek nincs annyi gyerekük stb.

Különben szerintem nem is lehet annyifelé figyelni, hogy mindenki ugyanolyan jó nevelést és figyelmet kapjon, szóval nem tartom jó dolognak. De mindenki azt kezd az életével, amit akar. Csak ne várja, hogy ünnepelni fogok valakit, hogy 4-5-ször védekezés nélkül szexelt. Majd ha normális felnőtt lesz minden gyerekéből, akkor térjünk vissza a témára.

ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az a fura, hogy miért akarja valaki ezt 0-24-ben csinálni. Cuki egy gyerek nem arról van szó. De annyifelé oszlik a figyelem a türelem és az energia. Egy nőnek is kell(ene) pihennie. Netalán romantikára és én időre is szüksége lehet.... De lehet csak velem van mert nekem csak egy van.
ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Minek vállalnak egyet is? Csak macera van velük és sokba is kerülnek.

Nyilván azért vàllalnak mert több gyereket akarnak ( az már más kérdés persze, hogy minél több a gyerek, a minőségi nevelés annál inkább háttérbe szorul).

vagy annyi eszük sincs hogy védekezzenek vagy időben abortuszra menjenek, csak ész nèlkül,felelőtlenül szaporodnak.

ápr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Könnyű terhesseg, könnyű gyerekek?

Nekem volt 1 vetelesem majd 1 nehéz terhessegem és most a fiam nagyon körülményes. 2 gyereket terveztem eleinte de most úgy vagyok vele hogy 1 bőven elég.

ápr. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert unják az életüket, képtelenek elfoglalni magukat értelmes dolgokkal.
ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!