Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 hónapos mellett leülni sem...

13 hónapos mellett leülni sem lehet?

Figyelt kérdés

13 hónapos. Jön,megy,pakol,borít. Ezzel még ellennék. A lakás nagyjából baba biztos. De egyszerűen nem tudok semmit csinálni,és ez szó szerint semmi. Ha leteszem a seggem,hogy megiszom egy kávét,mászik rám. Ha megállok,hogy össze írjam a bevásárlást,mászik rám. Se enni,se fogat mosni,szó szerint semmit nem lehet! Kapaszkodik és mászik rám,amint leteszem a seggem,sokszor akkor is ha állok. Ezt most épp úgy írom,hogy állok,és a térdem kapaszkodik és ordibal. Szeret hangoskodó és nagy a mozgás igénye. Ez ki van elégítve. Nem akarok regényt írni,ki vagyok tikkadva,elegem van. Jarokaban nincs el,ordít,rázza a "ketrecet"


Csak és kizárólag olyan anyukák válasza érdekel,akik maguk is átmentek ilyenen vagy nagyon hasonlón! A homályos találgatás,az enyém nem volt ilyen,de erre meg arra tippelek,nem! Mi segített,vagy ha semmi meddig tartott ez az áldatlan állapot?

Éjszaka sem volt meg ataludt ejszakam,nagyon nehezen viselem,hogy nappal sincs egy nyugodt pillanatom sem. Amíg el nem indult még csak csak akadt,de azóta semmi! Mi az istent csinalhatnék? Saját kezemmel tepem ki a szemoldokom ha ez sokáig tart még.



ápr. 18. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, csak várni, hogy kinője.
ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kényszerítettem a jarokaba, hanem eladtam a járókat. Ő meg jött-ment a lakásban, betettem az alsó polcra műanyag edényeket, azokat pakolgatta, azért egy kávét így is meg lehet csinálni. Amikor alszik délután akkor csináltam a nagyobb dolgokat.
ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
16 honapos, pontosan ugyanilyen, melle csak rajtam kepes aludni nappal es hajnalban is, az alvasigenye meg pont az eletkori minimum, vagy meg annal is kevesebb. 😅 Ez van, en elfogadtam, hogy o ilyen tipus. Nincs semmi baja es megoldast sem talaltam ra eddig. Ha mar tul sok, atveszi az apja, azert van ket szuloje.
ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.


Az én lányom is üvöltött a járókaban. Soha nem is használtuk emiatt. En próbáltam értelmes játékkal lekötni ami nem arról szól hogy mászik rám és tépi a hajam ruhám stb. Konyhában adtam neki edényeket, aztán egy montessori fellépő nagyon sokat segített amit kaptunk. De ez már inkább 1,5 éves korában volt úgy emlékszem.

ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13,ugyanez,az alvás is. Mondjuk nappal hála isten alszik nélkülem,de kb 20-30 percet,egyszer,ha szerencsém van,kétszer

12,14 én is próbálom lefoglalni,de épp ez az,ha látja hogy épp elulok,abban a pillanatban jön és csimpaszkodik. Amíg állok,addig nagyjából elvan,de ez sem mindig. Konyhában vannak műanyag cuccok,máshol is fiókok,amikobol apkolhat. Nincs túl sok minden sem elől,hogy tulingerelodjon. Nem az van,hogy le van bszva a gyerek és unatkozik. De amint leér a seggem,kapaszkodik fel.azonnal.mindig.

ápr. 18. 15:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Nálunk is hasonló volt. Idegtépő de előbb utóbb vége ennek a korszaknak is. Majd jön helyette egy uj.
ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 nektek mi jött új?
ápr. 18. 15:46
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen. Nem is nagyon csinalok itthon semmi mást, főzéssel nagyon kínlódok, a takarítás minimumon. Nekem ráadásul egy ovisom is van, akit meg felhergel a nyavalygás. Ha nagyon nem bírom, felveszem a hátamra hordozóba és megyek egy kört. Van, hogy alszik benne egy nagyot, vagy csak nézelődik. Kivagyok már, mert ugye akkor is gyalogolni kell, nem ülhetek le, de akkor legalább nyugi van, hallgathatom zenét vagy podcastet, gondolkodhatok végre. Ki fogja nőni, csak ki kell bírni.
ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!