Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 vagyok, a párom 50. 20...

35 vagyok, a párom 50. 20 hetes kismama vagyok a.közös babánkkal. Ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak. Fitt, dolgos, normális, 10 évet letagadhatna, mégis olyan megjegyzéseket kaptunk, hogy legalább lesz helye a nyugdíjának, meg hasonlókat. Én látom rosszul, és gondolom úgy hogy egy gyermek mindig jókor jön, és ennek örülni kellene a környezetnek is, nem pedig ilyen megjegyzéseket tenni? Ő egyáltalán nem vette ezt fel, nevetett egy jót ezeken a beszólásokon, nekem.viszont kicsit piszkálja a csőröm, hogyha mi ezt merjük vállalni, és mi most nagyon boldogok vagyunk, akkor ez másnak miért fáj? (Hozzáteszem a család mind a 2 oldalról nagyon örül, pedig neki van 2 felnőtt gyereke is.)

#apa #várandósság #Idősszülő #Ötvenfelettgyermek
ápr. 22. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
65%

"Én látom rosszul, és gondolom úgy hogy egy gyermek mindig jókor jön"


"és mi most nagyon boldogok vagyunk"


Nem, nem mindig jön jókor a gyerek. És MOST biztos nagyon boldogok vagytok, de ki tudja mi lesz 15-18 év múlva.


Ettől függetlenül a ti dolgotok, és a ti problémátok lesz később.

ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
96%
Bunkóság a beszólogatás, az tény. De az is, hogy a párod nem fiatal.
ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
86%

Ti dolgotok.

Én 50 évessel nem vállalnék, de van ismerősöm, aki 30 évesen a 48 éves párjával megtette. Egyáltalán nem ítélem el, attól, hogy én nem tenném.

Viszont az elvitathatatlan tény, hogy 70 éves lesz mire érettségizik, és persze még benne van, hogy elél még jó 10-15 évet utána, de az is hogy nem. Persze olyat is mondanak, hogy egy gyerek fiatalon tart. Erre is láttam példát és ellenpéldát is.

Sok boldogságot, ha már ebben vagytok. Kapjátok az ettől az élethelyzettől, amiért szeretnétek. És kapja azt a leendő babátok, amit akkor kapna, ha 10-20 évvel valóban fiatalabb apukája lenne ;)

ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Ezeken csak azért háborodok fel, mert ha orvos, ügyvéd, színész csinál 50 évesen gyermeket, az társadalmilag elfogadott, és hát jajj de jó, de ha átlag ember, akkor az már elítélendő. :) nem mellesleg ha belegondolok, öregapáink ebben a korban csinálták meg épp a 8dik gyermeket. De köszönöm a válaszotok. :) akkor én vagyok a buta hogy merek örülni, és boldog lenni. 😁
ápr. 23. 00:02
 5/67 anonim ***** válasza:
38%

Milyen nyugdíjnak? Ahogy emelik a korhatárt már felnőtt lesz az a gyerek, mire az apja nyugdíjas lehetne.

Nyugodj meg, csak nem tudják, mibe kössenek bele. Ha 20 évesek lennétek, az lenne a bajuk.

ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg
ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
54%

A ti dolgotok.

Én a magam részéről, ha akarnék is, akkor sem vállalnék már 35 évesen gyereket, egy 50 éves papával pláne nem.

ápr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
39%
Úgy 45 feletti hölgyek illenének hozzá, de ízlésrk és majd sztán pofonok a szerencsétlen fószernek...
ápr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
78%

Saját egyéni véleményem, nem kell egyetérteni vele.


Nekem az.

Engem a hideg kiráz mikor 40 feletti palit látok 20 évvel fiatalabbal.

Tök mindegy mennyire tartja jól magát, az apja lehetne. Nekem cukrosbácsi effektus.

Teljesen más generáció, teljesen más életszakaszban vannak.

Lehet jönni azzal, hogy a kor csak egy szám, meg nem kell mással foglalkozni.. 20 év múlva te még mindig középkorú leszel, ő meg 70 éves troty.

Ha most nem is tűnik fel annyira a különbség, később hidd el fel fog.

Gyereket végképp nem vállalnék

ápr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, egy 50 éves ember, tetszik vagy sem, 50 éves. Középkorú, ez az igazság, bármilyen fitt meg bárhogy néz ki. Már nagypapa lehetne.


Ettől függetlenül a ti dolgotok, mikor vállaltok gyereket és senkinek nem kellene beszólnia, de ettől még a véleményük meglehet a dologról.


Szerintem is gáz, igen, de ez mit változtat az életeteken? Semmit. De más véleménye sem változik attól, hogy magyarázod a dolgokat.


Az apósom 67 éves most, és ő is korához képest fitt, de azért na, látszik rajta, hogy lassan 70 lesz. Baromira nem szerettem volna 20 évesen ilyen idős apát, nagyon sok ez a korkülönbség szülő-gyerek között.

ápr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!