Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek be menjek a...

Szerintetek be menjek a füzetekért amikben rólam írtak nap mint nap? Lehet ez a hiányérzet a lelkemnek?

Figyelt kérdés

Állami gondozott voltam 8 évig tesoimmal, eltérő évben kerültünk ki 18 éves korunkban. Most 26 vagyok nagyjából két éve vissza térő álmaim vannak arról hogy aggódok azon hogy mi fog velem történi ha ki kerülök. Többször éltem át álmomban azt hogy napokon belül meg fog történni a dolog.

Nem sok minden történt amikor ki kerültem, egy lemondó nyilatkozat az utó gondozásról hogy nem kerem( mert azt ha nem vagy iskolás nem kapod) meg orvosi aszisztenstol egy iratot az oltásokrol a fogazatról meg az irataimat meg egy cetli talán hogy a bankba mehetek. Őszintén nem is tudom, lehet hogy többre számítottam hogy majd több gondoskodással köszönnek el, de valamiért ez nem úgy zajlott



ápr. 27. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Miféle füzet?
ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nevelők beosztás szerint minden nap írtak bele egy egy mondatot

Xy gyógyszert kapott,el volt ma

X sokáig tanult, csendes volt

Ilyesmit ami a valóság (gondolom ha valaki arra gondolna hogy téved a neveltetesuk és a hozzá értesük az hogy a gyerek nem panaszkodott akkor azon a napon vagy az hogy ez a lány szokos volt és mi nem írattuk be iskolába az utolsó 2 évben ezért nem is kapott zsebpénzt stb

ápr. 27. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nos, kb kizárt, hogy meg legyenek azok a fuzetek. De ha mégis, mire mennél vele? Általános dolgok kerülnek csak bele: ma nem volt vele probléma, megette az ebedet, stb.
ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csecsemootthonban voltam, egyedül az zarojelentes van meg kB egész gyerekkorombol. Ha az nem lenne azt sem tudnám mekkora súllyal születtem pl, persze nem egetrengetoen fontos dolog. Viszont szerintem ilyenkor az ember belekapaszkodik mindenbe, amibe tud, hogy többet tudjon magáról, ha már a szüleit /nevelőit nem tudja megkerdezni. Szóval a helyedben én is kíváncsi lennék arra a fuzetre.
ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet rá kíváncsi, utolsó, de mivel 8 éve nagykorú és nem áll gondozás alatt, azok a füzetek már rég nincsenek meg.
ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Szakember.
ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem állok persze, viszont amikor én voltam bent nagyon sok mindenkiről vissza maradtak ezek a füzetek ott például nem jönnek azzal hogy de már nem is vagy bent

Inkább olyannal hogy család férj gyerek munka .. ezektől a kérdésektől vagyok úgy hogy inkább hagyom

A másik meg nem tudom elengedni azt a gondolat menetet hogy hátrányosabb helyzetből indultam azáltal hogy kiemeltek otthonról

Sokan úgy gondolják állami közintézményben felnőni, látni az ott dolgozókat a munkájukat egy plusz dolog,nálam sajnos nem így van pedig több nevelő is van aki állami gondozott volt

Felnőni úgy egy városban ahol születtem, rokonok unokatesok osztálytársak stb hogy iskola után a kapun belépve a külvilág teljesen megszűnik és nem azért mert ez s szabály hanem mert ott az ottani gyerekek egykék vagy messziről jöttek vagy mert ott voltak már a kezdetek óta

ápr. 27. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem mi a kérdés, pedig szerettem volna normálisan válaszolni. De ha akarod, menj el a füzetekért, ha még megvannak. Mit veszíthetsz vele?
ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bemenjek,kikerültem stb. egy szó, mert az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, de: be fogok menni, itt már három szó, mert a fogok csak segédige, nem ahhoz tartozik az igekötő. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És nem értem, utánna hova mentél? 25 evesig csak kaptál még vmi segélyt nem?


Es hogy eltel meg?

Nem értem

ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!