Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A városi gyerekek miért...

A városi gyerekek miért félnek a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Falun nőttem fel, mi az istállóban is szaladgáltunk a lovak között, mindig volt kutyánk is, sose féltünk tőlük. Itt a városban mikor sétáltatom az összvissz 3 kg-s! haláli barátságos kutyámat, a legtöbb gyerek szinte pánikrohamot kap😂😂De úgy, hogy hozzájuk sem ér a kutya és pórázon van, nem ugat, nem csinál semmit, csak fosnak tőle. Ez normális dolog? Mit csinálnak, ha egy 50 kg-s kutyát látnak, összeszarják magukat? Ezek a szülők nem érzik cikinek, hogy ilyen beszari gyerekeket nevelnek..?

ápr. 28. 16:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

20, ez a lényeg, el volt bambulva.

Ha el vagyok bambulva és a macskám elem ugrik, én is megijedek.

A gyerekemtol is megijedek ha nem figyelek és a hátam mögé lopakodik 😁

ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
87%
Nincs véletlenül első pillnatásra valami patkányszerű a kutyádban, hogy ennyien ilyen rosszul reagálnak rá?
ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a hülye kutyások kategória sokkal jobb.


Az agyamra megy, hogy egy rakás ember mindenhová beviheti a kutyáját.

Edzésre járnak a lányaim zárt épületbe és roppant bosszantó, hogy az egyik szülő simán behozza az ír szetterét. Ugrál, nyal, rohangászik. Nem félek a kutyáktól, a gyerekeket sem neveltem így, de nem is vagyok kíváncsi rájuk.


Egyébként miből gondolod, hogy mindenkinek szeretnie kell a kutyákat???

ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

De igen, bunkó vagy.


A "gyerekem van, mindent megtehetek" kategória után jön a "kutyám van, mindent megtehetek" kategória?

Vagy csak te vagy ilyen?

ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%

Hát, b+, egy galambtól is megijedek, ha el vagyok bambulva és hirtelen elszáll előttem 🤦🏽‍♀️

Kicsit túlságosan bele vagy b.zulva a kutyádba és gondolkodásra már nem marad időd.

Segítek, minden normális ember így reagálna mert hirtelen jött a semmiből.

ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
92%
Én konkrétan reggeteg a kutyáktól. Vidéken nőttem fel és itt is élek. 2x harapott meg kutya, az egyik konkrétan leszedett a bicóról. Szétharapta a bokámat. Ha velem találkoznál az utcán én is rettegnék a kutyádtól.
ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
64%

Miért pont pitbull?

A bullok a leg-leg-leg-gyerekszeretőbbek,csak jelzem.

ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
91%
Én vidéken élek. Pont ma reggel sétáltam a parkban, és jött szembe egy pár egy kistestű kutyával. A kutya csaholva odaszaladt hozzám, de a gazdája nem szólt semmit, majd a kutya idegesen csaholva minden ok nélkül elkezdett felugrálni rám, és véresre karmolta a lábszáramat. És a gazdája továbbra sem tett semmit. És csak odébb mentem, de ha esetleg egy gyerekkel történik ez, akkor lehet, hogy a gyerek reflexből vagy védekezésből belerug a kutyába. Akkor persze ő lenne a bunkó, neveletlen kölyök, aki belerúgott a kutyuliba.
ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Falun nőttem fel, de félek a kutyáktól. Most Budapesten élek, a gyerekem 3 éves, nem fél tőlük. Igyekszem összeszedni magam és a gyerek előtt nem mutatni, ha meg akar egyet simogatni, akkor engedem neki (miután megkérdeztük, hogy szabad-e, tudja, hogy mindig meg kell kérdezni).
ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora tahó vagy már, tényleg az a bajod, hogy egy gyerek megijedt a kutyádtól, és ebből azt a következtetést vonod le, hogy a szülők elrontották a nevelését? Ez komoly?
ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!