Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hetes kisbabám kicsit...

7 hetes kisbabám kicsit megfázott. Használhatom nála az ezüstkolloidot? Ha nem, akkor hány éves kortól adható? Nem minden nap, csak ha vmi panasz van

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A babad szinte megcsak most szuletett, otthoni praktikakkal ne kiserletezzel!!!

Csak a gyerekorvos altal felirt, ajanlott gyogyszer, vitamint alkalmazd, ne kiserletezzel!!!!

Egyaltalan nem vagyok egy panikolos anya, de ilyet ne csinalj, hogy ezustkollidot adsz neki, kulonben a hasznalati utasitason gondolom hogy rajta van, hogy mikortol adhato. Ez nemcsak felnotteknek valo?

2009. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is megfáztunk 7 hetesen.

Elvittem a dokihoz írt fel antibiotikumos orrcseppet, és calcimusc-ot.

Ezenkívül vettünk orrszívó porszívót (gyógyszertárban 1500 ft), és tengervizes orrsprayt (Marimer, Stérimar, Flurimar) amelyik szinpatikus.

Ha nem akarod dokihoz vinni, akkor mindenképp vedd meg ezeket.

És szerintem NE KÍSÉRLETEZZ A KICSIDEN!

Üdv: 9 hetes törpe anyukája

2009. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én párologtatok naponta kétszer fél-1 órát. Néhány csepp kamilla olaj a párologtatóba jót tesz. Nasivin orrcseppet kap, amikor ébren van 10 percenként szívom az orrát. És Rhinathiol hurutoldót kap, amit nagyon szeret. Kamilla teát szoktam főzni neki, ami finoman ízesítve, melegen mindig csak jót tesz. Mindemellett figyelek arra, hogy mindig nyitva legyen az ablak, és ő mindig megfelelően legyen felöltöztetve. Vagyis, ne izzadjon, és ne legyenek hidegek a végtagjai. Ezen kívül eszembe nem jutna kísérletezni vele. A szülő dolga óvni a gyermekét.


2 hónapos kicsi baba anyukája

2009. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!