Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 8 éves lányomnál két hete...

A 8 éves lányomnál két hete észleltem először folyást nem volt szaga és olyan átlátszó váladék volt. Nincs semmilyen panasz. De azóta is volt neki ilyen váladékozása. Nem túl korai ez még nála?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Korai....Ùgy látszik kora érö lesz.Beszélgess vele a menstruációról,és a fontosabb higiéniás dolgokról.
2010. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Már átbeszéltük ezeket a dolgokat.Nem tudom rábeszélni egy nőgyógyászati vizsgálatra,igazából azt sem tudom hogy a saját nőgyógyászomhoz vihetem e még nem tudtam beszélni vele még ebben az évben nem rendelt.Köszi.
2010. jan. 5. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha megjönne neki, akkor irány a doki! Hormontúltengés! Kap rá valamit, és elmúlik.

Húgomnak is volt 8 évesen.

2010. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért csodálkozom ezen mert ő nem fejlett,igaz hogy magas de nem magasabb mint egy átlag 8 éves és kis soványka is.Kezdek ideges lenni.
2010. jan. 5. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nő már a cicije? Szőrösödik a puncija? Ha igen, lehet ez természetes dolog is, csak Ő koraérett.
2010. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A cicije talán egy nagyon picit nőt és az egyikben van egy nagyon pici kis görcs,a nunija nem szőrösödik.
2010. jan. 6. 07:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Jobb ha elviszed gyereknőgyógyászhoz, hogy megnyugodj.
2010. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem kell elvinned sehová,az én lányom 12 éves(de nincs korhoz kötve),most kezdett a cicije nöni van benne egy pici csomó,a niniján pár pihi,ezeket megelőzve volt a folyás.Szerintem ez természetes nem sokára megindul a cicije és szőrösödni is lassan elkezd.
2010. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De még csak 8 éves,nem korai ez még?
2010. jan. 6. 08:24
 10/10 anonim válasza:
nekem 8 évesen jött meg..aztán anyu elvitt kivizsgálásra és kiderült hogy nincs semmi bajom ...
2010. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!