Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érintett titeket a kis...

Hogy érintett titeket a kis tesó érkezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy ti hogyan éltétek meg mikor megtudtátok, hogy kis tesótok lesz. Mit éreztetek? Milyen kérdésetek merült fel és mikor már megszületett akkor hogy álltatok hozzá, mennyire teljesültek az elképzeléseitek stb.

Fontos lenne, előre is köszönöm a normális válaszokat.


2010. okt. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
rossz témakörben van.
2010. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha jól értelmezem a kérdést,te arra vagy kíváncsi,hogy én hogy éreztem magam,amikor megszületett az öcsém?

passz,nem nagyon emlékszem,csak 2éves voltam.

de ha a saját gyerekeimet nézem,köztük 19hónap van,azt mondanám,hogy az első hónap volt furcsa a bátyóbak.most már 5hónapos(pár nap híján)a kicsi,és egyre többet szeretne a nagy játszani vele.persze még nem nagyon tudnak.mindig mondom neki,hogy még pár hónap türelem,és aztán le sem vakarhatod magadról :-)

de azt is látom,hogy alig várja hogy kettesben legyen velem(illetve hétvégente 3asban apával)esténként,mikor már öcsi elaludt

2010. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen erre lennék kíváncsi, hogy ezt ki hogy éli meg. :)
2010. okt. 28. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Köztünk 8 év van húgommal, úgyhogy emlékszem, élénken. :)

Eleinte nem örültem, főleg mikor anyukám elment szülni, sokáig volt a kórházban és engem nem vittek be hozzá mert nehéz szülése volt, komplikációkkal, végül császározták, tesóm meg szivbetegen született és vérátömlesztést is kellett kapnia szóval őt meg másik kórházba vitték egyből.

Aggódtam nagyon, azt hittem soha nem látom már viszont anyukám, sokat sirtam, láttam a családon is hogy feszültek, ettől még jobban féltem.

Úgyhogy óriási megkönnyebbülés volt mikor végre haza jöhettek. 21 éve volt, de még most is emlékszem mikor a suliba jöttek értem szüleim kis húgommal együtt és a kocsi hátsó ülésén először a kezembe vehettem. Nagyon örültem! Onnantól olyan volt számomra mint egy élő játék baba: etettem, pelenkáztam fürdettem én is akár a szüleim, hisz már elég nagy voltam hozzá. Sajnos mikor nagyobb lett csalódtam mert rám nem hallgatott szüleimre meg igen, pedig én is ugyanúgy "fáradtam vele" babakorában és ez rosszul esett.

Aztán mikor én már felnőtt ő meg nagyobb kamasz lett megint közelebb kerültünk. Most egyetemista én meg karriertipekkel segitem.

Hú azt hiszem kimeritettem a kérdést nem részletezem tovább. :)

2010. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húúú hát nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Én sajnos egyke vagyok és Kis tesó címmel kéne fikciót írnom arról, hogy mit éreztem mikor megszületett stb. De mivel nem igazán éltem át ilyet, ezért gőzöm nincs, hogy mit éreznék hogyan cselekednék stb.
2010. okt. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!