Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz házasság a baba érkezése...

Rossz házasság a baba érkezése után még rosszabbá válik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A babával nagyon nehéz. Nincs idő egymásra, nem összetartó erő, ha amúgy is rossz minden.
2010. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

attól függ mitől rossz...


ha nem egyezik a két fél akkor a gyerek lekötheti őket

de ált. halálra van itélve a kapcsolat és nem érdemes a babát is belevinni...


pl. ha anyuka folyton menne mert olyan tipus apuka meg hazaér és bevágja magát a gép elé és hétvégén is ott ül akkor az elég nagy ellentéteket szül és jönnek a


"te sose viszed le a gyereket sétálni, játszótérre etc" kiabálások és egyre gyakrabban és egyre többször..


- nem saját példát irtam-

ha hütlenség miatt rossz akkor se lesz jobb .... de ez az én véleményem.

2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez csak tőletek függ.
2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egy babával nagyon nehéz,ő lesz most a legfontosabb.

Baba mellett méginkább kiéleződnek az ellentétek,de csak rajtatok múlik hogy megtudjátok-e oldani vagy nem:-)

2010. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy rosszabb lesz a helyzet,de az is,hogy épp a baba születése kovácsolja össze újra a szülőket és az öröm,meg a boldogság a babával lesz ismét a régi és még teljesebb.

Én saját példát tudok irni és sajnos rosszat,de ez még nem jelenti azt,hogy törvényszerű.Amikor a kislányommal terhes lettem-ő a második gyerkőc-eleinte még nem voltak gondok,megvoltunk a párommal,bár nem mondom hogy felhőtlenül,de aztán miután megszületett a lányunk,minden a feje tetejére állt.Bent volt a szülésnél a párom,azt mondta,jó élményként élte meg,mégis valami probléma volt és ő elhagyott minket,mikor a kislányunk még 1 hónapos se volt.Ott maradtam az akkor másfél éves fiammal és a picivel.Hosszú lenne most mindent leirnom,a lényeg,elváltunk,egy évet külön voltunk,de idén március óta ismét együtt vagyunk és imádja a lányát is.Én úgy éreztem,nem akarta elfogadni a kislányunkat,ill. nem tudott megbirkózni az új helyzettel,mikor négyen lettünk.Pedig azt remélte ő is és én is,hogy a kislányunk születése jobbá teszi majd a helyzetet,de sajnos nem igy lett,viszont amit irtam,ez nem törvényszerű,lehetséges,nálatok a babóca és főleg ha első baba,feléleszti a régi érzelmeket és ahogy belőled Anya,párodból Apa válik,minden helyrejön idővel és szép kis család lesztek!

2010. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kornyezetemben tobb helyen ugy latom, hogy sajnos igen, a rossz hazassag romolhat a baba erkezesetol.

A baba nagyboldogsagot ad, de rengeteget is kell aldozni erte es nem feltetlenul az elso egy-ket hetben, honapban. Eleinte jobb lehet, ha az apuka es anyuka a szuletes varazsaban el es csodaljak a bekesen alvo csecsemot, de amikor jonnek a gondok, amit mindket felnek kozosen kellene megoldani, de erre keptelenek, mert mondjuk mar baba elott sem tudtak egyuttmukodni, biztatni a masikat es mondjuk mar egy bevasarlas, vagy nyaralas megszervezese alatt is oltek egymast.

A baba korul allandoan szervezkedni, egyuttmukodni kellene, probalni kellene meghallgatni a masik gondjat es vigasztalni, batoritani akkor, amikor mondjuk anyukanak az a baja, hogy keves a tej, faradt, nem volt ido mosogatni, kocsi kell, mert oltasra kel vinni a babat szakado esoben, vagy pihenesre lenne szuksege, mert mondjuk egy honapja napi atlag negy orat alszik, vagy amikor apuka faradt a munka miatt, ott van gondja, hazamegy es ott sem pihenni tud, hanem a gyereksirast hallgatja, esetleg meg az olebe is adjak a hasfajos gyereket, hogy anyuka 2 nap utan le tudjon zuhanyozni es meg ott van az allando problema, a penz, ami altalaban joval kevesebb, mint baba elott, hisz anyuka fizetese csokkent.

Mindenkinek a sajat gondja a legfontosabb, de ossze kell tartani es megerteni a masikat is es rajonni, hogy attol nem lesz jobb, ha egymast zaklatjuk.

De kerdem en, ha ez az osszetartas mar gyerek elott sem mukodik, a egy babaval miert mukodne, foleg, hogy az eredeti allapotra meg 100 megoldando problema jon???

2010. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Callista ***** válasza:
100%
Szerintem csak nehezebb lesz... Egy gyerek nem fog összetartani egy rosszul működő házasságot...
2010. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz házasságba nem szülök gyereket!!!Elválok, élem az életem, megtalálom az igazit, és neki szülök!!
2010. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!