Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az lenne hogy 8 hetes terhes...

Az lenne hogy 8 hetes terhes vagyok abortuszt szeretnék,21 én van nőgyògyászra időpontom,mennyi időez az egész illetve nem e kések ki ?

Figyelt kérdés

máj. 13. 15:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég necces, hogy bele férsz-e.....
máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost, aki fogad legkésőbb a héten.
máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
A folyamat során két tanácsadásra kell elmenned, és négy időpontot is egyeztetned kell: kettőt a családvédelmi szolgálattal és kettőt az egészségügyi szolgáltatóval (orvos, kórház). Előfordulhat, hogy mindez több hetet is igénybe vehet, ezért fontos odafigyelni a határidőkre
máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A családvédelmishez elmehetsz az első orvosi látogatás előtt is.
máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elvileg a héten megyek magándokihoz, de attol még necces lehet hogy mikorra kapok időpontot abortuszra.
máj. 13. 16:00
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csvsz-hez mentél már? 2x kell...
máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Még ezut fogok menni cszvhez.
máj. 13. 18:13
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Kesobb derult ki? Vagy miert vagy ennyire megcsuszva?

Remeljuk, hogy sikerul.

máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen ,későn derűlt ki és az otiba is csak 29 én kapnék időpontot igy magán dokihoz megyek a héten , a magán doki válall abortuszt?
máj. 13. 22:47
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a magándokik jópénzért megállapítják, hogy terhes vagy, majd küldenek az sztk-ba a továbbiakért. Ők se nem műtenek, se nem küldenek a kórházba műtétre.
máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!