Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mely online játékot, -valami...

Ozyris kérdése:

Mely online játékot, -valami egyszerű egérrel követős, vagy egérrel mozgathatós online játékot- javasolnátok, amellyel esetleg a 16 hónapos kisfiam játszhatna...? Köszi szépen (előre is)!

Figyelt kérdés

Tudom, nem való neki.

Ezért a negatív kommentek nem kellenek!!

Szeret ideülni apához, és akkor kattintgat az egérrel össze-vissza, de olyankor félő, hogy kárt okoz valamelyik munkámban. Ezért szeretnék valami javaslatot, ami egy kicsit érdekes lehetne a számára, és lekötné.



#online játék #játék babáknak #online játék babáknak #egérrel játszható játék #egérrel játszható játék babáknak
máj. 14. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Adjatok neki egy kiszuperált egeret, s azzal kattintgathat az apukája mellett, az apukájával együtt.
máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Paint. Arra én azt mondom nem is káros, semmivel sem több inger, mint egy sima színező.
máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Milyen whiskey -t ajánlotok 16 hónapos kisfiamnak? Tudom, nem neki való, de én adni akarok neki. Nem kérek beszólásokat!🤦🏽‍♀️

Kb.ilyen értelmes a kérdésed.#1 tökéletes választ adott, ha már magadtól el se tudod képzelni, hogy nem a gyerek dirigál.

máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

az a megoldás, hogy nem kell engedni :D szívesen!

#2, de, több. villódzó képernyő, és annak a megértése, hogy amit a kezével csinál, az a képernyőn jelenik meg. elvont, nem megfogható. ekkora gyerek kezébe ZSÍRKRÉTA való, nem egér!

máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#4 A paint fehér lapján mi villódzik? Csak olvasol, de nem érted mit.
máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

5-ös! A monitor villódzik. Indítsd el a telefonodon a kamerát és tedd a bekaocsolt monitor elé, látod, ahogy villódzik. Tök mindegy, hogy kiskutyás kép van megjelenítve, vagy paint, vagy csak az asztal. Van egy alap vibrálása a bekapcsolt monitornak. Azért fárad az ember szeme, akkor is ha csak stagnáló dolgokat néz a monitoron.


Nem feltétlenül gyerek szemnek való, hogy nézegesse.

máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

5, a MONITOR és egy fehér lap szerinted egyforma fénykibocsátás szempontjából? :D

#4

máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

#7 Villanyt sem kapcsolsz a gyerek jelenlétében, mert világít?


A képernyőben még mindig nem az a káros (az idegrendszerre), hogy világít, hanem az, hogy mozgókép megy rajta. Ha egész nap egy kiskutyás kép van kivetítve az pont olyan mintha egy kiskutyás búrájú lámpa égne.

máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
feladom :D
máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még a kritikus hangvételűeket is!

Jót nevettem a Whisky-s hasonlaton.

Azt elfelejtettem leírni, hogy igazából csak pár percnyi elfoglaltságot biztosítanék neki ezzel. Általában nem is marad nálam sokáig, bár elképzelhető hogy van olyan (online) játék, ami lekötné, de akkor sem maradhatna nálam sokáig. És tisztában vagyok a képernyő villódzás káros hatásával, ami főleg nem való egy kisbaba szemének. Próbáltam már inaktíválni az egeret, de annyira rafinált, akkor már hiszti van, hogy nem változik a monitoron semmi...

A Paint az jó ötlet.

Bár biztos van valami olyasmi (online) játék is, amilyenre én gondolok...

Vagy valami elkapós, amire rá kell klikkelni, és akkor pl. felrobban, vagy ilyesmi...

máj. 15. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!