Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a 16...

Miért csinálja ezt a 16 hónapos gyerekem?

Figyelt kérdés
Sokszor csak úgy rajon a hoppáré akkor csak ordít. Ordít, amint kiteszem a lábam a szobából,és nem ölben van, ordít,míg az etetőszekben várnia kell 3 percet a kajára, ordít,ha em az van, ahogy ő elképzeli a dolgokat. De annyira,hogy taknya, nyála egybe van, magankívuli állapotba kerül. Nincs tévézés, sem telefonozas, nem tömom edesseggel, amik talán fokozatnak ezeket. De már azon gondolkodom,hogy ettől még a tévézés is jobb, mert akkor nem ordít, nem kerül ilyen allapotba. Nagyon nehezen bírom ezeket a helyzeteket😳
febr. 26. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
napirend? alvás? evés? szabad mozgás? levegőzés? ezek rendben vannak?
febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy igen, rendben,épp ezért nincs lövésem sem mi van vele, termeszetes-e ez, miért borul így ki?
febr. 26. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van, életkori sajátosság illetve szepa is fellángol 1,5 éves kor körül. Az sem mindegy te hogyan reagálsz ezekre a kiborulásokra. Ha esetleg nem ismered, akkor érdemes a válaszkész nevelésről olvasgatni. Figyelemeltereléssel sok minden megoldható.

Az én fiam ekkor tájt azt csinálta az etetőszékben, hogy ha nem kapta meg a leves után kb azonnal a főételt, h elkezdte hánytatni magát. Aztán utána is, ha nem vettem ki azonnal….

febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ingerült leszek nagyon,nem könnyedén veszem.
febr. 26. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Vszleg a te "idegedet" érzi meg és arra reagál így:(
febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy ideges vagyok már, amikor már sokadjára csinalja. Nem úgy történik, hogy ideges vagyok, és arra reagál így a gyerek.
febr. 26. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
vszleg ideges vagy alapból is, mert számítasz rá, hogy egy ponton érkezik ez a kitörés részéről is. a kiírásod hangvétele is ideges. ami nyilván oké, de a gyereked erre reagál.
febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en 14 honaposom is ilyen idonkent, szerintem eletkori. Figyelemeltereles, de van, hogy alig akarja abbahagyni. Durva tud lenni. Van itt minden, fogzas, szepa, dackorszak kezdete… Lesz meg durvabb is
febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!