Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok mostanában...

Elégedettek vagytok mostanában a Deichmannal?

Figyelt kérdés

Én szeretek ott vásárolni, magamnak is és a gyereknek is, mert egész jó cipők vannak megfizethető áron.

De mostanában sokszor bosszankodom a szegényes gyerekcipő választékon. Főleg idén ősszel nem is láttam normális cipőt a lányaimnak! Alig van fazon választék, a méretek pedig nagyon hiányosak!

Pont most néztem a honlapjukat, 27-28-29 méretben nincs is lányos dei texes bakancsuk!

Pedig megfordultam már több üzletükben is, és szinte minden héten benézek.

Pár hete például egyetlen (!!!!) féle hótaposóval volt egy teljes sor telepakolva, másik oldalon néhány tornacipő és mamusz, és ezzel ki is fújt a 25-29 méret választéka!


Érdekelne, hogy mások is csalódtak mostanság a Deichmannban, tapasztaltak-e ilyen kis kínálatot. Szerintetek mi lehet az oka?


2010. nov. 2. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Én kis deichmannba járok de meg vagyok elégedve vele ha valamit nem kapok meg áthozatják egy nagyobb egységből.


hótaposó októberben??? sehol se szokott még lenni ez kb. olyan mintha lábujjközi strandpapucsot akarnál venni februárban.

2010. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdezővel értek egyet, szerintem is rosszabb a kínálat mint mondjuk tavasszal volt.
2010. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek! álunk is elég szegényes a dolog. Pl a téli csizmából volt a méretében (26-os) 2 féle és mindkettő magas szárú volt, véletlenül sem volt bokacsizma, illetve volt tizenegynéhány ezerért, én meg annyit nem adok cipőért, pláne, hogy hordja 3-4 hónapot és jövőre úgyis újat kell venni!
2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, pont most tettem szóvá nekik 2 nappal ezelőtt....

már hetek óta járok oda, hogy vegyek a kisfiamnak egy 23-as cipőt....nem volt, de semmilyen!!!!!!még a rondákból sem volt, végül rákérdeztem, és azt mondták, hogy felírják mi kell, megrendelik és 1-2 hét és itt van....na köszi, szerintem ez nem így működik...nem tudom mi történt, régen is ott vásároltam és mindig volt méret.

2010. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2szer voltam,kétszer nem tudtam a kislányomnak venni cipőt.Tehát nem vagyok elégedett.
2010. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!