Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fér össze a spirállal a...

Hogy fér össze a spirállal a székrekedés?

Figyelt kérdés

Most rakattam fel az első spirálomat. Mikor megvan a vérzésem, majdnem mindig székrekedésem van. Vérzéskor ugye nyitva van a méhszáj, tehát székeléskor egy erősebb nyomás hatására nem mozdulhat el a spirál?

Köszönöm előre is!

25/L


Az idétlen válaszokból nem kérek!


2010. nov. 3. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. 6 évig volt spirálom és nem mozdult el, nemnyomtam ki:-))))
2010. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam.
2010. nov. 4. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám spirálja valószínűleg így tűnt el. Amikor le akarta vetetni, kereste a doki, sehol sem találta. Neki ún. jelzőfonal nélküli volt, azért a jelzőfonalasat lehet, sőt kell időnként ellenőrizni, hogy ott van-e még.
2010. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Ez azt hiszem jelzőfonalas lehet. Hetente 2x ellenőrzöm, remélem minden rendben lesz. Köszi a választ!
2010. nov. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!