Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18-20 hónapos kislány szívesen...

18-20 hónapos kislány szívesen játszik játékkonyhával?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nemigen.


még csak rakosgatja de nem teszi pl a répát a lábosba és ha igen azt nem teszi fel a tüzbelyre.

nálam ezt jelenti a játékkonyha hogy kihasználja az adott funkciókat de ezt két és fél - 3 éves kor alatt nem fogja tudni csak rakosgatja a termékeket és ennyi.


persze biztos vannak kivételek de nem jellemző.

2010. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen igaza van az elsőnek korai még ráadásul csak szétdobálja a tartozékokat.
2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 2, 2 és fél éves korától kezdve játszik vele már, előbb nem igazán, csak ha felnőtt ott van vele, és megmutatja, együtt játszanak, esetleg apróbb utasításokat megcsinál. (pl.: rakjuk a lábast ide-oda, kérek egy kanalat, keverjük meg, ami a lábasban van stb.)
2010. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 19hónapos és van neki.Sokáig eljátszik vele.Rakosgatja a káposztát keveri a kaját és hoz nekem kostolni.Kispoharak is vannak hozzá,főz nekem kávét.:)
2010. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendeltetés szerűen még nem igazán tudja használni.
2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De szívesen tud játszani vele.
2010. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár tudom, hogy valójában még kell egy év, mikor
2010. nov. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!